شناسه خبر : 34413 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: یک روانشناس نسبت به فعالیت روانشناس‌نماها در اینستاگرام در ایام کرونایی هشدار داد و گفت: این افراد به دلیل داشتن فن بیان بسیار خوب می‌توانند کاربران اینستاگرام را به سمت خودشان جلب کنند، حال آنکه در واقعیت هیچ دانشی در این زمینه ندارند و آسیب‌ها و پیامدهای جبران‌ناپذیری را برای افراد ایجاد می‌کنند.

ایرنا: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: بر اساس آمار و اطلاعات جمع‌آوری‌شده، خیرین و نیکوکاران کشور سال گذشته مبلغ ۹۱۱ میلیارد تومان به ایتام کمک کرده‌اند.

ایلنا: رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: حرکات گسل فعال است و احتمال وقوع زلزله شدیدتری در تهران وجود دارد و باید برای آن آمادگی داشت.

فارس: رئیس پژوهشکده آسیب‌های اجتماعی اعلام کرد: 86 درصد مردم در این طرح، سفرها و برنامه‌هایی را که خطر ابتلا به بیماری کرونا را افزایش می‌دهند لغو کرده‌اند. همچنین بالاترین نیاز مردم به دستکش، محلول‌های ضدعفونی‌کننده و ماسک بوده است.

ایرنا: یک حقوقدان و وکیل دادگستری با اشاره به شیوع ویروس کرونا و ضرورت حفظ سلامت مراجعان به محاکم گفت: با اجرای دادرسی الکترونیک، نه‌تنها سلامت شهروندان تضمین می‌شود بلکه اطاله دادرسی به عنوان یکی از چالش‌های قدیمی قوه قضائیه کاهش می‌یابد.

ایسنا: رئیس سازمان بهزیستی کشور از واریز مبلغ ۵۰۰ هزارتومانی به حساب فرزندان بی‌سرپرست تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور خبر داد.

ایلنا: در هشتاد و چهارمین روز پس از شیوع کرونا در کشور بر اساس اعلام وزارت بهداشت ۱۱۰۷۶۷ نفر به این بیماری مبتلا شده‌اند که از این تعداد ۶۷۳۳ نفر فوت شده و ۸۷۴۲۲ نفر بهبود یافته‌اند.

فارس: سعید عمرانی معاون قضایی دادستانی کل کشور از گردش مالی ۶۰۰ میلیون‌دلاری قاچاق مواد مخدر، نفوذ مواد مخدر به زندان و ردپای یقه‌سفیدان خارج‌نشین در ترانزیت مواد مخدر توسط کولبران خبر داد.

ایرنا: بخشدار کهریزک با اعلام اینکه شیوع کرونا در استان تهران حجم زباله‌های بیمارستانی ورودی به مرکز دفع پسماند آرادکوه را به دو برابر افزایش داده است، گفت: مکان‌یابی جدید برای انتقال آرادکوه منوط به تکمیل طرح جامع مدیریت پسماند است.

ایسنا: معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: همزمان با افزایش تراکم پوشش گیاهی و تولید علوفه در سطح وسیعی از عرصه‌های منابع‌ طبیعی، برنامه‌های مدیریتی برای پیشگیری از آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع جهت اجرا به ادارات کل منابع‌ طبیعی سراسر کشور ابلاغ شد.‌

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها