شناسه خبر : 34182 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: دفترچه‌های درمانی تامین اجتماعی تا پایان اردیبهشت معتبر است و نیازی به مراجعه حضوری بیمه‌شدگان و بازنشستگان برای تمدید دفترچه‌ها نیست.

ایسنا: مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش از خیرین مدرسه‌ساز خواست به جای ساخت مدرسه، تجهیزات آموزش از راه دور را به مناطق روستایی و عشایری اهدا کنند.

ایرنا: مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده از تولید ۱۶ میلیون ماسک در کارگاه‌های زنان سرپرست خانوار خبر داد.

ایلنا: معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا هشدار داد: تهیه و به اشتراک‌گذاری هرگونه کلیپ تصویری، مطالب نوشتاری و عکس با محتوای توهین‌آمیز در فضای مجازی که باعث تشویش اذهان عمومی شود، جرم است و پلیس فتا با هنجارشکنان برخورد قانونی می‌کند.

فارس: رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشور در نامه‌ای به روحانی خواستار بازگشایی مساجد و صحن‌های حرم مطهر با رعایت شرایط بهداشتی و فاصله‌گذاری لازم شد.

ایسنا: همه‌گیری بیماری کووید ۱۹ در جهان ادامه دارد و شمار مبتلایان و قربانیان این بیماری همچنان در حال افزایش است. ویروس کرونا جدید که عامل بروز بیماری کووید ۱۹ است در حال حاضر به ۲۱۰ کشور و منطقه از سراسر جهان گسترش پیدا کرده است.

ایرنا: شهردار تهران در گفت‌وگوی آنلاین با شهرداران مسقط و استانبول تاکید کرد: تنها راه مقابله با ویروس کرونا همراهی بین‌المللی است.

ایرنا: مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه از برگزاری رزمایش ‌«ضیافت همدلی» در مراکز افق بقاع متبرکه و توزیع ۱۱۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

فارس: مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران گفت: ویروس کرونا و موضوع تغییر اقلیم شباهت‌هایی با یکدیگر دارند اما پیامدهای ناشی از تغییرات اقلیمی در میان‌مدت و بلندمدت آثار خود را نشان می‌دهد.

ایرنا: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی با اشاره به هدف‌گذاری ۱۰۵ میلیون مترمکعبی انتقال پساب تصفیه‌شده از تصفیه‌خانه‌های اقماری دریاچه ارومیه در استان به بستر این دریاچه گفت: تاکنون ۷۰ میلیون مترمکعب از این هدف‌گذاری در استان محقق شده است.

ایلنا: مشاور امور زنان و خانواده وزیر آموزش و پرورش درباره شرایط تحصیل دختران مناطق محروم به علت عدم امکانات آموزش مجازی گفت: این مساله یک بحران مساوی میان همه دانش‌آموزان است و سعی شده یکسری بسته‌های آموزشی مکتوب به دست دانش‌آموزان این مناطق برسد.

دراین پرونده بخوانید ...