شناسه خبر : 33598 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: تفاهم‌نامه همکاری معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان امور عشایر ایران به منظور ساماندهی ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به جامعه عشایری کشور در شهرستان شوش امضا شد.

ایرنا: معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور ضریب نفوذ بیمه واحدهای مسکونی استان‌های سراسر کشور را برابر ۱۴ درصد اعلام کرد.

ایلنا: مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانش‌آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی در تهران دعوت به همکاری کرد.

فارس: اعضای انجمن داروسازان ایران معتقدند اجرای طرح نسخه‌نویسی الکترونیک می‌تواند در پیشگیری از تخلفات نظام سلامت از قبیل قاچاق دارو، زدوبند پزشکان و داروخانه‌ها، مصرف القایی داروها و... موثر باشد.

ایسنا: لاهیجان‌زاده معاون سازمان محیط زیست کشور خاطرنشان کرد: قبل از سیل ۶۷ درصد تالاب‌ها خشکیده بودند چون مدیریت آب صحیح نبود. تالاب انزلی که از پرآب‌ترین تالاب‌های کشور محسوب می‌شود در حال خشک شدن بوده و در دیگر مناطق کشور وضعیت به همین‌گونه است.

فارس: رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه گفت: در آزمون وکالت امسال تخمین زده شده پنج هزار نفر در مصاحبه تخصصی پذیرفته شوند.

ایرنا: معاون جذب و سازماندهی سازمان داوطلبان جمعیت هلال‌احمر از اعزام یک کاروان سلامت متشکل از متخصصان، پزشکان، پیراپزشکان، پرستاران و داوطلبان عضو این سازمان با همکاری سازمان نظام پزشکی برای خدمات‌رسانی رایگان به مردم روستاهای سیل‌زده و کمتر برخوردار شهرستان چابهار در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

ایسنا: رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه اعتبار نوسازی مدارس در لایحه بودجه، ۶۶۰۰ میلیارد تومان است، گفت: در واقع در مقایسه با سال گذشته، بیش از شش هزار میلیارد تومان به سهم دولت افزوده شده و رشد ۱۰ تا ۱۲برابری را نشان می‌دهد.

ایلنا: رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای عنوان کرد: در جامعه ما بیشتر میل به استخدام‌های دولتی است تا اخذ مدارک و مدارج بیشتر و بالاتر. این نوع تفکر و فرهنگ باید در میان دانش‌آموزان، والدین و حتی در سطح جامعه اصلاح شود.

ایرنا: فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی گفت:‌ مرزبانی ناجا، امروزه با معضل مواد مخدر در مرزها روبه‌رو بوده و مسیر ترانزیت مواد مخدر نیز مرزهای شرقی، جنوب شرقی و جنوبی کشور است.

فارس: وزیر بهداشت گفت: شهر تهران و حاشیه آن به‌رغم خدمات ارزشمندی که به مردم ارائه می‌دهند، متاسفانه یکی از محروم‌ترین نقاط کشور از نظر تعداد تخت بیمارستانی است.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها