شناسه خبر : 32094 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به استخدام سه هزار نفر برای اورژانس کشور اظهار کرد: این افراد هم از طریق آزمون و هم با توجه به سوابق تحصیلی پذیرفته می‌شوند.

مهر: رئیس شورای اسلامی شهر تهران در حکمی علی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران را به عنوان رئیس «کمیته ویژه بررسی موضوع تابلوهای مزین به نام شهدا» منصوب کرد.

فارس: مسعود قادی‌پاشا مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: گزارش فوت یک کودک در ورزشگاه آزادی پس از انجام بررسی‌ها و آزمایش‌های لازم به مرجع قضایی اعلام شد.

ایسنا: رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران خواستار نامگذاری یکی از خیابان‌ها یا بوستان‌های شهر به نام «سردار بی‌بی مریم بختیاری» شد.

ایلنا: فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت از کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال خبر داد.

فارس: رئیس پلیس راهور با بیان اینکه آقایان مجرد نمی‌توانند در سرویس مدارس فعالیت کنند، گفت: این ممنوعیت برای بانوان مجرد وجود ندارد.

فارس: پزشکی قانونی تعداد مجوزهای صادرشده برای سقط جنین در چهار ماه نخست امسال را حدود سه هزار مجوز اعلام کرد.

تسنیم:‌ سخنگوی قوه قضائیه دلایل بازداشت سه تبعه استرالیا را تصویربرداری از اماکن نظامی، مناطق ممنوعه و همچنین جاسوسی اعلام کرد.

فارس: علی کلانه مدیر پارک ملی پابند از کشف 800 بوته ماری‌جوانا در مناطق جنگلی این پارک خبر داد و گفت: این بوته‌ها در فضایی به مساحت بیش از هزار متر مربع کاشته شده بود.

ایرنا: معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری از تعیین اعتبار قانون افزایش طول مدت مرخصی زایمان زنان، در دولت و تصویب آن خبر داد و گفت: یک رای وحدت رویه نیز برای عملیاتی شدن این مصوبه داده شده است و با به جریان افتادن آن، این مصوبه برای تمام دستگاه‌های کشور و بخش خصوصی لازم‌الاجرا می‌شود.

ایلنا: مینو محرز رئیس مرکز تحقیقات ایدز دانشگاه تهران گفت:‌ روند شیوع ایدز در منطقه و ایران متاسفانه بالاست.

ایرنا: استادیار دانشگاه علوم اجتماعی دانشگاه تهران گفت: مهم‌تر از حاشیه‌نشینی موضوع تغییرات اقلیمی است که در مبحث حاشیه‌نشینی در حال حاضر باید به آن توجه شود.

تسنیم: یکی از طراحان طرح اولیه حمایت از محیط‌بانان گفت: مشکل محیط‌بان این نیست که چه زمانی و با چه عنوان دفن شود؛ مشکل محیط‌بان این است که امنیت جانی داشته باشد؛ بداند چگونه از اسلحه استفاده کند و در دادگاه ادعایش را بپذیرند و بتواند آن را اثبات کند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها