شناسه خبر : 10203 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: با حکم مقام معظم رهبری پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام‌خمینی (ره) شد.

ایرنا: سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی: آینده ناجا به یک معماری و طرح‌ریزی نیاز دارد که مبنای آن باید فرمایشات مقام‌معظم‌رهبری باشد.

مهر: عبدالحسین مختاباد، رئیس کمیته هنری شورای شهر تهران: از سوراخ شدن سقف برج آزادی اطلاعی ندارم و این موضوع توسط کمیته مشترک ساماندهی برج آزادی پیگیری می‌شود. یکی از مشکلات اصلی برای ساماندهی این برج آن است که این برج متعلق به شهرداری نیست و ما حتی برای داخل شدن به آن نیاز به مجوز داریم.

ایسنا: حسین ساجدیان، مسوول واحد مبارزه با بیماری‌های واگیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر: واکسیناسیون فلج اطفال برای کودکان زیر پنج سال تمامی مهاجران خارجی از ٢٩ فروردین و به صورت رایگان در محل تجمع عمده مهاجران خارجی و به خصوص، اتباع بنگلادش، افغانستان و پاکستان انجام می‌شود.

ایلنا: رسول دیناروند، رئیس سازمان غذا و دارو: اکنون در بازار دارو آرامش ایجاد‌شده و کمبود دارو واقعاً انگشت‌شمار است. منظور از انگشت‌شمار بودن کمبود داروها، آنهایی هستند که قابلیت جایگزینی ندارند و این مساله حتی در کشورهای اروپایی هم به صورت مقطعی ممکن است به وجود بیاید و کاملاً طبیعی است.

ایرنا: عیسی فرهادی، فرماندار تهران با اشاره به افزایش میانگین ٢٠‌درصدی نرخ کرایه حمل و نقل عمومی تهران که از هفته پیش اعمال شده است، گفت: این افزایش نرخ با تاییدیه فرمانداری تهران صورت گرفته است.

فارس: فرحناز رافع، رئیس سازمان داوطلبان هلال‌احمر با بیان اینکه طرح نیابت در نوروز ۹۴ و با ملاقات پنج هزار و ۴۰۰ داوطلب با بیش از ۱۰ هزار سالمند انجام شده است، گفت: این طرح نشان داد ۶۷ درصد سالمندان از سوی فرزندان‌شان رها شده‌اند.

مهر: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: افزایش نقش نظارتی در حوزه آموزش عالی و همچنین ساماندهی آموزش‌های مهارتی و فنی و حرفه‌ای از جمله مهم‌ترین برنامه‌های کمیسیون آموزش در سال ۹۴ است.

مهر: تهران در ۱۵ روز اول امسال، هفت روز هوا در شرایط پاک قرار داشته و هشت روز هم در شرایط سالم بوده است در حالی که در سال ۹۳ تعداد روزهای هوای پاک پنج روز و در سال ۹۲ تنها
یک روز بوده است، در حالی که هوای تهران در هیچ یک از روزهای نیمه اول فروردین سال‌های ۹۰ و ۹۱ در شرایط پاک قرار نداشته است.

ایرنا: علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش از اجرای رتبه‌بندی معلمان از مهرماه خبر داد؛ حقوق معلمان افزایش می‌یابد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید