شناسه خبر : 42574 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

اجاره جرثقیل و انجام خدمات حمل و نقل با ایران جرثقیل

امروزه طیف وسیعی از کسب و کارها نیاز مبرم به حمل و نقل کالا دارند از این رو شناختن وسایل مناسب حمل و نقل علی الخصوص جرثقیل ها، برای کسب و کارهایی که حمل و نقل زیادی دارند بسیار با اهمیت است.

اجاره جرثقیل و انجام خدمات حمل و نقل با ایران جرثقیل

 جرثقیل ها دارای مدل ها و رنج های مختلفی هستند با ایران جرثقیل همراه باشید تا شما را با پرکاربردترین های این صنعت بیشتر آشنا کنیم.

جرثقیل های 3 تن و 5 تن

این رنج جرثقیل ها معمولا دارای کفی هستند و میتوان کالا یا انواع دستگاه ها را روی کفی آن قرار داد و تا مقصد مورد نظر حمل کرد. این جرثقیل ها بیشتر برای دستگاه های سبک و کالاهایی با عرض و طول نسبتا کوچک کاربرد دارند. برای ارتفاع بالا و کار در ارتفاع این جرثقیل ها مناسب نیستند زیرا با افزایش ارتفاع، ظرفیت باربرداری این جرثقیل ها کاهش پیدا میکند.

با این جرثقیل ها میتوان انواع پالت ها، چیلرها و کانکس های کوچک اداری و کارگاهی را جابجا کرد البته هر کالایی که در محدوده ظرفیت باربرداری این جرثقیل ها باشد و همچنین در کفی آن قرار بگیرد را میتوان گفت توان حمل و نقل آن را دارد.

ایران جرثقیل دارای جرثقیل های 3 تن و 5 تن می باشد، اگر قصد اجاره جرثقیل 3 تن و 5 تن دارید در خدمتیم.

جرثقیل های 7 تن و 10 تن

جرثقیل های 7 تن و 10 تن

این رنج ها را میتوان گفت جزء پرکاربردترین ها هستند زیرا در وزن 7 و 10 تن کالاهای بسیاری وجود دارند این نوع جرثقیل ها دارای دو نوع با کفی و بدون کفی هستند که با توجه به ارتفاع و محل مورد نیاز به کار گرفته می شوند. این نوع جرثقیل ها برای ارتفاع بالا نیز مناسب هستند زیرا میتوان از تلسکوپ های بلند برای این نوع جرثقیل ها بهره برد از آنجایی که توان یا ظرفیت باربرداری این نوع جرثقیل ها بالاست از پس این کار به خوبی بر می آیند.

با تمام موارد گفته شده اگر حمل و نقلی دارید و یا نیاز به اجاره انواع جرثقیل دارید، ایران جرثقیل همواره آماده ارائه خدمات در زمینه اجاره جرثقیل و اجاره بالابر می باشد.

جرثقیل کفی

جرثقیل کفی

جرثقیل های کفی برای حمل و جابه جایی انواع دستگاه ها یا وسیله ها از ۳ الی ۱۵ تن به کار گرفته می شوند مزیت جرثقیل کفی به صرفه بودن در زمان است که نیازی به هماهنگی دو ماشین (جرثقیل و کفی) را ندارد. جرثقیل های کفی اغلب برای حمل و جابه جایی تمام دستگاه های صنعتی، جابه جایی انواع پالت ها، جابه جایی انواع خودرو و انواع کانکس های اداری و صنعتی به کار گرفته می شوند.

ایران جرثقیل با دارا بودن انواع جرثقیل، خدمات اجاره جرثقیل کفی نیز ارائه می کند.

اجاره جرثقیل

ایران جرثقیل با رعایت تمام موارد ایمنی، تجهیزات و استاندارد های روز و کارشناسان زبده، خدمات اجاره جرثقیل ارائه می کند در صورتیکه نیاز به اجاره جرثقیل دارید در خدمت شما هستیم.

در چه وزنی خدمات دهی داریم؟

در چه وزنی خدمات دهی داریم؟

ناوگان ایران جرثقیل آماده ارائه خدمات حمل و نقل از 3 تن الی 160 تن می باشد که این رنج شامل کالاهای بسیار گسترده ای در صنعت حمل و نقل می شود.

به ما بسپارید

در صورتیکه نیاز به اجاره ندارید و یا حجم کالاهای شما کم است آماده ایم تا کل فرآیند حمل و نقل شما را بر عهده گرفته و حمل و نقل خوبی برای شما رقم بزنیم.

مشاوره رایگان

اگر در حمل و نقل خود نیاز به مشاوره دارید در خدمت شما هستیم تا به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی لازم کنیم. به شما اطمینان می دهیم حتی اگر کالای شما توسط ما امکان حمل و نقل نداشته باشد شما را راهنمایی لازم کنیم.

در آخر برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع جرثقیل ها و بالابرها و کاربرد هریک از آنها به وب سایت ما مراجعه کنید.

شماره تماس: 09122076287 , 09127150057 , 02133462435

وب سایت: iranjarsaghil