شناسه خبر : 40663 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

مسیریاب نشان با همکاری بیپ‌تونز «رادیو نشان» را معرفی کرد

نقشه و مسیریاب نشان نسخه جدیدی با قابلیت‌های تازه برای سفرهای نوروزی عرضه کرد.

مسیریاب نشان با همکاری بیپ‌تونز «رادیو نشان» را معرفی کرد

 نسخه ۱۰ نشان، شامل دو قابلیت کلیدی رادیو نشان‌ و کنکاش است. با نصب نسخه جدید نشان می‌توانید توسط رادیو به موسیقی گوش دهید، و با استفاده از قابلیت کنکاش، مکان‌های اطراف مثل رستوران‌ها یا محل‌های گردشگری را به شکل دسته‌بندی شده ببینید.

رادیو نشان: گوش سپردن به موسیقی در حال سفر و رانندگی

رادیو نشان به نسخه نوروزی این مسیریاب اضافه شده است. این سرویس حاصل همکاری نقشه و مسیریاب نشان با شرکت بیپ‌تونز است. نقشه و مسیریاب نشان محبوب ترین مسیریاب ایرانی است و بیپ تونز نیز مرجع قانونی دانلود آهنگ در ایران  است.  رادیو نشان این امکان را به شما می‌دهد تا در زمان رانندگی و استفاده از نشان، رادیو را فعال کرده و موسیقی‌های روز را به رایگان گوش کنید. 

رادیو نشان یک رادیو اینترنتی است که با همکاری بیپ‌تونز به صورت ۲۴ ساعته موسیقی پخش می‌کند. موسیقی‌ها در چندین کانال متنوع بر اساس تم‌های مختلف موسیقی نظیر سنتی یا پاپ ارائه شده و شما می‌توانید با انتخاب یک کانال، موسیقی‌های مورد علاقه خود در آن سبک را گوش دهید.

7urpL16amytv

این قابلیت علاوه بر اینکه در حالت مسیریابی در دسترس است در وضعیت نقشه نیز در اختیار کاربر است و به شما این امکان را می‌دهد تا حتی قبل از مسیریابی نیز آن را فعال کرده و از رادیو نشان استفاده کنید. 

رادیو نشان مشابه رادیو‌های معمول به شکل استریم ارائه می‌شود. به این معنا که کاربر فقط کافی است کانال مورد نظر را انتخاب کند و از جریان موسیقی‌های در حال پخش در آن کانال لذت ببرد. آثار ارائه شده به صورت قانونی توسط بیپ‌تونز تامین شده است.

همچنین تیم بیپ‌تونز بر کیفیت و جذابیت آثار ارائه شده در هر کانال نظارت دارد. تلاش بر آن است که همواره ترکیبی از آثار محبوب و تازه‌های موسیقی در هر کانال ارایه شود. به این ترتیب آثار موسیقیایی با کیفیت به صورت رایگان و قانونی در اختیار کاربران نشان قرار می‌گیرد.

کنکاش: پیشنهاد مکان‌های اطراف شما

نقشه نشان

رابط کاربری نقشه‌ی نشان در نسخه‌ی جدید کاملا تغییر کرده و در نوار پایین اپلیکیشن قابلیت «کنکاش» اضافه شده است. این بخش جدید لیست‌‌های جذاب از مکان‌های تفریحی، گردشگری و یا کاربردی را بر اساس مکان مورد نظر کاربر ارائه می‌دهد. برای کنکاش هر بخش نقشه کافی است تا نقشه را جا‌به‌جا کنید. سرویس کنکاش به صورت خودکار بر اساس محله و محدوده‌ی جدید روزآوری می‌شود.

لیست‌های ارائه شده در کنکاش از تنوعی بالایی برخوردار است و و توصیه‌های جذابی بر اساس موقعیت شما ارائه می‌دهد. این لیست‌ها از رستوران‌ها و کافه‌های جذاب تا محیط‌های متنوع استراحت و تفریح و حتا خرید را شامل می‌شود. 

جالب است بدانید که کنکاش فقط به همان حوزه‌ی جغرافیایی محدود نمی‌ماند و فرصت‌های دوردست و جذاب را نیز پیشنهاد می‌کند. به عنوان مثال می‌توان روستاهای با ظرفیت بالای گردشگری یا پارک‌های بزرگ و جذاب پیرامون شهرها نیز در لیست‌ها کنکاش کرد. 

این ویژگی هم در محل سکونت و هم در سفر کاربردی است. همچنین برای برنامه‌ریزی سفر نیز به سادگی قابل بهره‌برداری است. به عنوان مثال می‌توانید باز کردن نقشه شهر یا مقصد مورد نظر مناطق دیدنی، و تاریخی و تفریحی پیرامون مقصد را کنکاش کنید و یا حتی شاید بر اساس پیشنهادهای کنکاش در مورد مقصد سفر تصمیم بگیرید. در شهر محل سکونت هم برای پیدا کردن فرصت‌های تفریح و خرید و مکان‌های ویژه می‌تواند از کنکاش کمک بگیرید. 

در کنکاش مناطق به صورت گسترده‌ای دسته‌بندی شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به فست‌فود، رستوران، مکان‌های گردشگری، مکان‌های تاریخی، دیدنی‌های دوردست، مکان‌های محبوب، مراکز خرید و... اشاره کرد.

شما می‌توانید نسخه نوروزی نقشه و مسیریاب نشان را از گوگل پلی، کافه بازار، مایکت و یا به شکل مستقیم از سایت نشان دانلود کنید.