شناسه خبر : 36884 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بررسی و آشنایی با محبوب ترین املاک چیتگر + معرفی برج های برتر این منطقه

از مهم ترین مزایای این منطقه برای سرمایه گذارن و همچنین ساکنین برج های اطراف، دسترسی به بزرگراه آزادگان و بزرگراه همت، ایستگاه مترو، پارک جنگلی چیتگر و مجتمع تفریحی اپارک است

منطقه 22 تهران یکی از بهترین مناطق تهران از نظر شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی است که تا کنون چندین پروژه عمرانی مختلف در طرح ها و مقیاس های متفاوت و متنوع در این منطقه ساخته شده است که هرکدام از آن ها دارای مزایای قابل توجه و منحصر به فرد خود می باشد که البته در حال حاضر چندین پروژه عمرانی دیگر نیز در حال ساخت می باشد که در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی مهم ترین املاک چیتگر بپردازیم و شما را با ملک ها و برج های زیبای این منطقه آشنا کنیم. اگر شما نیز به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص هستید، حتما تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

پروژه هایی که در منطقه 22 قرار دارند در چه دسته بندی هایی تقسیم می شوند؟

عموما پروژه هایی که در این منطقه ساخته شده اند و یا در حال ساخت می باشند، از دو نظر (موقعیت قرارگیری و سازنده برج ) مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند که از نظر میزان موقعیت قرارگیری برج ها، آن ها را می توان در دسته های برج های اطراف دریاچه چیتگر، برج های کوهک، پروژه های مروارید شهر و برج های شمال همت و از نظر سازنده نیز می توان آن ها را به 3 دسته کلی شخصی ساز، تعاونی ساز و شرکت تعاونی تقسیم بندی نمود.

آشنایی جزئی با پروژه های اطراف دریاچه چیتگر

پروژه هایی که در اطراف دریاچه چیتگر در حال ساخت و ساز هستند و یا ساخت و ساز آن ها به اتمام رسیده است، دارای ویو و جاذبه های دیدنی بسیار زیبایی همچون دریاچه، پارک جنگی و... می باشند  و از نظر شرایط آب و هوایی در وضعیت بهتری قرار دارند. از این رو از محبوب ترین این پروژه ها می توان به برج های زیر اشاره نمود:

1. پروژه آرتمیس

2. پروژه لکسون

3. پروژه 2058 و 2114

4. پروژه پارسیا

5. پروژه برلیان

6. پروژه 12 فروردین

7. پروژه نگین ساحل یا بازنشستگان ارتش

8. پروژه دریا

9. پروژه باران

10. پروژه بهاران

11. پروژه مرجان

12. پروژه های آسمان در شمال غرب دریاچه خلیج فارس

13. پروژه عرفان

14. پروژه تریتیوم 1

15. پروژه ترنج دژبان ارتش

16. پروژه سروناز

17. پروژه پهنه E شهرک چیتگر

18. پروژه پهنه A شهرک چیتگر

19. پروژه پهنه B شهرک چیتگر

20. پروژه پهنه C شهرک چیتگر

21. پروژه امام حسن

22. پروژه سپانیر

23. پروژه الوند

24. پروژه میعاد

25. پروژه پارلمان

26. پروژه دندانپزشکان

27. پروژه خرازی

28. پروژه بازنشستگان ارتش

29. پروژه خیام

30. پروژه پاسارگاد 2

31. برج لبخند

32. پروژه میلان (بقیه الله3)

33. پروژه نیروی زمینی ارتش

34. پروژه پدافند هوایی ارتش

35. پروژه نیروی هوایی اچ 2

36. پروژه نارنج 8

37. پروژه ایزدیار

38. پروژه زاگرس

39. پروژه دیپلمات

آشنایی با پروژه های مروارید شهر از شرق به غرب

یکی از شهرک های بسیار مدرن و لوکسی که در تهران قرار دارد، شهرک مروارید شهر است که موقعیت جغرافیایی آن درست در ناحیه 3 شهرداری و در منطقه 22 تهران است. این شهرک به عنوان آخرین ناحیه از منطقه 22 تهران، از نظر موقعیت جغرافیایی دارای مزایا و ویژگی های قابل توجه ای است.

به عنوان مثال این شهرک در غرب دریاچه چیتگر و مجموعه ایران مال قرار دارد که فاصله آن از این دو مجموعه به ترتیب 7 و 5 کیلومتر است. البته علاوه بر این دو مجموعه، وجود شهربازی هزار و یک شهر در قسمت شمال خرازی نیز این منطقه را به عنوان یکی از خاص ترین مناطق 22 تهران تبدیل نموده است.

اما از دیگر مزایای قابل توجه ای که در این منطقه برای ساکنین وجود دارد، راه های ارتباطی است! دسترسی به مترو – بزرگراه های خرازی – تهران کرج – حکیم و بلوار اردستانی که شریان های اصلی دسترسی به اتوبان های تهران هستند، در این بخش به خوبی انجام می شود.

املاک چیتگر

از مهم ترین پروژه های عمرانی این منطقه نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. پروژه سفیر یا S2

2. پروژه مروارید 2 یا بقیه اله 2

3. پروژه برلیان

4. پروژه الماس بهداری

5. پروژه سیمان تهران

6. پروژه F7 , F8 یا پروژه الهیه فرشته

7. پروژه بهارستان

8. پروژه ایرانسازه

9. پروژه برنامه بودجه

10. پروژه لشگر 27

11. پروژه خادمین

12. و....

آشنایی با پروژه های بلوار کوهک منطقه 22

این بلوار در قسمت شرقی شهرک گلستان قرار دارد و به دلیل نزدیکی و مجاورت به پارک جنگلی چیتگر، دارای آب و هوای بسیار مناسب و ایده آلی است که این موضوع تاثیر بسیار زیادی بر روند شرایط زندگی و تنفس افراد این منطقه خواهد داشت.

از مهم ترین مزایای این منطقه برای سرمایه گذارن و همچنین ساکنین برج های اطراف، دسترسی به بزرگراه آزادگان و بزرگراه همت، ایستگاه مترو، پارک جنگلی چیتگر و مجتمع تفریحی اپارک است که از محبوب ترین پروژه های این منطقه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

1. فرزانگان

2. انرژی (آریا4)

3. کوهک

4. دندانپزشکان

5. شمیم رحمت

6. پروژه نارنجستان 1، 2، 3 و 4

7. پروژه مدیران شهرداری

8. پروژه آترا

9. پروژه همسا

10. پروژه آفتاب مهتاب

11. و....

پروژه چیتگر