شناسه خبر : 32484 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

سرمایه گذاری هوشمندانه و پر سود در قسطی کلاب

میل به افزایش ثروت و کسب سود از خصوصیت انسان ها است و هدف انسان ها برای بدست آوردن ثروت آنها را به انجام و آزمایش راه های گوناگون بر میدارد که این اقدامات همراه با ریسک های مشخص و نامشخص است. یکی از بهترین راه ها برای افزایش و کسب سود بیشتر سرمایه گذاری است و رشد اقتصادی را می توان با سرمایه گذاری صحیح بالا برد.

سرمایه گذاری چیست؟

عبارت است از تبدیل منابع مالی خود به یک یا چند نوع دارایی دیگر که با هدف کسب سود انجام میگیرد. واران بافت سرمایه گذار مشهور, سرمایه گذاری را فرایند برنامه ریزی برای پول تا در آینده پول بیشتری نصیب شما شود تعریف می کند.

سرمایه گذاری را اگر از نظر اقتصادی نگاه کنیم خرید کالاهایی است که در آینده برای ایجاد ثروت مورد استفاده قرار می گیرند و در امور مالی سرمایه گذاری یک دارایی پولی است که درامد ایجاد می کند. اما نکته قابل توجه در سرمایه گذاری میزان آگاهی و دانش, ریسک پذیر یا ریسک ناپذیر بودن سرمایه گذاری, میزان سود دهی و میزان سرمایه گذاری است.

راه های گوناگونی برای سرمایه گذاری در عصر حاضر وجود دارد. سرمایه گذاری در بورس نیاز به دانش زیادی می خواهد, سرمایه گذاری در بازار ارز و طلا و مسکن نیاز به ثروت و سرمایه زیاد دارد و ریسک زیادی هم دارد اما در بازار سرمایه گذاری نوین چندین گزینه رایج و مطمئن هستند که افراد بیشتری در این مدل سرمایه گذاری اقدام می کنند که یکی از بهترین مدل های سرمایه گذاری سرمایه گذاری در قسطی کلاب است .

قسطی کلاب5

آیا سرمایه گذاری در قسطی کلاب یک سرمایه گذاری پرسود و هوشمند است؟

یکی از روش های سرمایه گذاری هوشمندانه و پرسود سرمایه گذاری در قسطی کلاب است که از یک سرمایه گذاری پر ریسک اجتناب می کند. ضمانت اجرایی معتبری دارد و از آنجا که سرمایه گذاری با توجه به نوسانات بازار ریسک پذیر محاسبه می شود سرمایه گذاری در تامین کالا از طریق سرمایه گذاری در قسطی کلاب یک سرمایه گذاری هوشمند و پر سود به حساب می آید.

سرمایه گذاری در قسطی کلاب از آنجا که قسطی کلاب از بزرگترین پلتفرم فروش اقساطی کالاست و میلیارد ها سرمایه جذب کرده است و نرخ نکول کم دارد سرمایه گذاری پرسودی است.

قسطی کلاب چیست؟

قسطی کلاب یک شرکت سهامی خاص خرید قسطی کالا است که به عنوان شرکت زیر مجموعه هلدینگ یکتا اجاره هوشمند پویا در زمینه فروش قسطی کالا فعالیت می کند که در تیر ماه 97 تاسیس شد و در مدت کوتاهی با جذب بیش از 10 میلیارد سرمایه و کمتر از دو درصد  نرخ نکول به عنوان یک سرمایه گذار هوشمند و پر سود شناخته شده است و سرمایه آن توسط سرمایه گذاری در قسطی کلاب تامین می شود.

نحوه کار در قسطی کلاب چگونه است؟

کار در قسطی کلاب بر پایه تامین کالا می چرخد, یعنی سرمایه گذار سرمایه را به شرکت قسطی کلاب تزریق می کند و قرارداد بین سرمایه گذار و شرکت قسطی کلاب بر اساس ضمانت هایی معتبر بسته می شود.

چه نکاتی در قرارداد طرفین سرمایه گذار در قسطی کلاب قید می شود؟

اینکه مبالغ دریافتی صرف خرید و تامین کالا به منظور فروش قسطی است و همچنین میزان سرمایه و ضمانت هایی اجرایی قید می شود که این نکات قراردادهایی سرمایه گذاری در قسطی کلاب را به قراردادی معتبر و قابل اعتماد تبدیل کرده است.

چه میزان سرمایه برای سرمایه گذاری در قسطی کلاب لازم است؟

میزان سرمایه مشخصی در نظر گرفته نشده است و با هر میزان سرمایه می توان سرمایه گذاری در قسطی کلاب را انجام داد که این یکی از فاکتور های مهم برای سرمایه گذاری در قسطی کلاب است.

چه مدل هایی برای دریافت اقساط سرمایه گذاری در قسطی کلاب وجود دارند؟

1. افرادی که می خواهند اصل سرمایه و سود را بعد یک سال بدست بیاورند سود دریافتی برابر 35% است.

2. فردی که میخواهد بعد از پایان قرارداد اصل پول را دریافت کند و سود پول را ماهیانه دریافت کند سود دریافتی برابر 32% است.

3. سرمایه گذاری که می خواهد به صورت ماهیانه سود و بخشی از اصل پول خود را دریافت کند سود دریافتی برابر 24% است.

نحوه سرمایه گذاری در قسطی کلاب چگونه است؟

برای سرمایه گذاری در قسطی کلاب شرکت قسطی کلاب امکان مشاوره با کارشناس های این شرکت را فراهم کرده است و سرمایه گذار با آگاهی و دانش اقدام به سرمایه گذاری در قسطی کالا می کند و سرمایه یک یا چند کالا که بستگی به سرمایه او دارد را تامین می کند  و با شرکت قسطی کالا قرارداد عقد می کند.