شناسه خبر : 4942 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

خبرهای کوتاه

ایسنا به نقل از «وال‌استریت ژورنال» گزارش داد که یک شرکت بزرگ دولتی چین قرارداد ۷۱۲ میلیون دلاری ساخت یک کارخانه فولادسازی را در ایران امضا کرده است.

احداث کارخانه فولادسازی با سرمایه چینی‌ها
ایسنا به نقل از «وال‌استریت ژورنال» گزارش داد که یک شرکت بزرگ دولتی چین قرارداد 712 میلیون دلاری ساخت یک کارخانه فولادسازی را در ایران امضا کرده است.

شناسایی 330 انبار احتکار کالا
به گفته استاندار تهران از ابتدای سال تاکنون ۳۳۰ انبار احتکار کالا در استان تهران شناسایی شده است و اجناس این انبارها با قیمت مصوب در بازار به فروش می‌رسد.

آغاز ساخت خودپرداز ایرانی

علیرضا عظیمی‌پور، مدیرعامل شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی از ساخت دستگاه خودپرداز در یکی از زیرمجموعه‌های این شرکت خبر داد.

ارقام رسانه‌ای کمک معیشتی صحیح نیست
سخنگوی اقتصادی دولت، ارقام رسانه‌ای درباره کمک اقتصادی به اقشار کم‌درآمد در آستانه شب عید را صحیح ندانست و گفت: به زودی در این باره اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

بزرگ‌ترین مشتری پسته ایران

رئیس انجمن پسته از صادرات 80 هزار تنی پسته و افزایش 15درصدی قیمت این محصول در بازارهای جهانی خبر داد و گفت: چین با خرید 50 هزار تن، بزرگ‌ترین مشتری پسته ایران بوده است.

آخرین جزییات پرونده سه هزار‌میلیاردی

قاضی ناصر سراج درباره سرنوشت تایید احکام صادره در پرونده فساد سه هزار‌میلیاردی در دیوان عالی کشور گفت: هنوز آرای صادره از سوی دادگاه در دیوان عالی کشور تایید نشده است.

کشور مشکل مرغ و برنج دارد
دبیر تشخیص مصلحت نظام گفت: کشور ما هم‌اکنون در بخش اقتصادی با مشکلاتی روبه‌رو است و کمبود مرغ و برنج از نمونه‌های بروز این مشکلات محسوب می‌شود.

آزادسازی نرخ بلیت هواپیما از سال آینده

وزیر راه و شهرسازی از آزادسازی نرخ بلیت ناوگان حمل و نقل هوایی خبر داد و گفت: سال آینده آزادسازی نرخ بلیت هواپیما متناسب با مجموعه اقلامی که نرخ آنها آزاد می‌شود، اجرا می‌شود.

واردات خودرو به 34 هزار دستگاه رسید
بنا به گزارش گمرک ایران، واردات خودرو ایران در 10ماهه سال جاری با افزایش 2/3درصدی به 34 هزار و 12 دستگاه رسید.

اولتیماتوم رحیمی به دستگاه‌های دولتی

رئیس شورای اصناف کشور از اولتیماتوم معاون اول رئیس‌جمهوری به دستگاه‌های دولتی برای حل مشکلات اصناف خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها