شناسه خبر : 9783 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

تسنیم: اسماعیل احمدی‌مقدم فرمانده ناجا: ما باید از حوادث تلخ پیش‌آمده همچون داستان کهریزک عبرت گیریم و امروز در برابر آن حادثه زبانی جز عذرخواهی نداریم و تنها قادر به جبران بخشی از آثار تلخ آن هستیم./ داستان تلخ کهریزک باعث بیداری در پلیس شد و پس از آن ما به سمت توجه بیشتر به حقوق شهروندی پیش رفتیم.

ایسنا: شهرام وثوقی‌راد سردبیر بخش خبری 20:30 شبکه دو سیما طی حکمی به سمت مدیرکل اخبار سیما منصوب شد.

فارس: «سلام ریگی» یکی از سرکردگان گروهک تروریستی «جیش‌العدل» در خاک پاکستان بازداشت شد.

انتخاب: دو سایت «جماران» ارگان رسمی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) و «بهارنیوز» با دستور قضایی فیلتر و از دسترس خارج شدند. فیلترینگ این دو سایت به دلیل انتشار اخبار و تصاویر رئیس دولت اصلاحات است. یک روز بعد این دو سایت رفع فیلتر شدند.

ایلنا: دو گزینه حسن روحانی رئیس‌جمهور به 1+5: یا باید سریع‌تر به توافق برسند یا شاهد پیشرفت برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای باشند.

ایرنا: سخنگوی دولت: سال 94، استانداران می‌توانند 20 هزار نفر را استخدام کنند.

ایرنا: مرضیه افخم سخنگوی وزارت خارجه: مذاکرات درباره تحریم‌ها به صورت فشرده در حال برگزاری است./ سخنان نتانیاهو در کنگره آمریکا، دروغ‌های تکراری و کسالت‌بار بود.

ایلنا: علی لاریجانی رئیس مجلس: مقایسه نگرانی نمایندگان با رفتار خصمانه اسرائیل غیرمنصفانه است./سخنان نتانیاهو شوی سیاسی بود.

مهر: وزیر خارجه آلمان: در مذاکرات پیشرفت‌هایی کرده‌ایم که در ۱۰ سال گذشته به آن دست نیافته بودیم.

ایرنا: با رای نمایندگان مردم؛ دولت موظف به قطع یارانه پردرآمدها شد.

خبرآنلاین: نامه دو نماینده اصلاح‌طلب به رئیس قوه قضائیه: نام نمایندگانی را که از رحیمی پول گرفته‌اند منتشر کنید.

فارس: توضیحات سخنگوی شورای نگهبان درباره انتخابات مجلس: احتمال رد صلاحیت کسانی که قبلاً رد شده‌اند، وجود دارد.

ایرنا: سخنگوی دولت: در شورای عالی امنیت ملی مصوبه‌ای برای ممنوع‌التصویری افراد نداشته‌ایم.

انتخاب: نانسی پلوسی، رهبر دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان آمریکا: کم مانده بود در زمان سخنرانی نتانیاهو به گریه بیفتم، او به شعور آمریکا توهین کرد.

ایرنا: واکنش باراک اوباما رئیس‌جمهور آمریکا به سخنرانی نتانیاهو: چیز جدیدی نداشت، دقیقاً همان حرف‌هایی بود که پس از توافق موقت با ایران زده شد/ بر روی حل مشکل متمرکز شده‌ام، نه سیاست‌بازی.

انتخاب: سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور بازداشت یکی از معاونان این سازمان در دولت قبل را به دلیل فساد و فروش غیرمجاز اراضی منابع طبیعی تایید کرد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها