شناسه خبر : 33683 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

فارس: مصطفی میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت:‌ به ما در مجمع تشخیص مصلحت نظام فشار می‌آورند که CFT را به این دلیل که میثاق بین‌المللی است، قبول کنیم. چه معنایی دارد که اطلاعاتمان را در اختیار غربی‌ها قرار دهیم؟

تسنیم: علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه، گفت: قدرت انقلاب اسلامی سبب می‌شود کسی جرات نکند به کشورمان نگاه چپ داشته باشد، پس از گذشت ۳۱ سال از پایان جنگ هیچ کشوری جرات نکرده که به صورت مستقیم به کشورمان تیری شلیک کند.

ایسنا: صلاحیت علی فلاحیان، وزیر اسبق اطلاعات، برای انتخابات میان‌دوره‌ای خبرگان رهبری تایید شد.

تسنیم: جمعی از وزرا، معاونان رئیس‌جمهور و معاونان وزرای دولت‌های نهم و دهم با نام «ائتلاف مردم» لیست انتخاباتی می‌دهند.

ایلنا: محمدرضا عارف، نماینده مجلس، گفت: ردصلاحیت‌ها دیگر از ناراحتی گذشته است. ما انتظار داشتیم که به مر قانون عمل شود اما احساس می‌شود که در برخی موارد سلیقه‌ای عمل شده است. متاسفانه جریان اصلی اصلاحات در بسیاری از حوزه‌ها عملاً نمی‌تواند لیست کیفی خودش را ارائه کند ولی در عین حال سیاست کلی ما مشارکت جدی و حضور جدی پای صندوق‌های رای است.

تسنیم: معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور، گفت: در برخی حوزه‌ها کم و بیش کاندیدایی برای ما باقی نمانده و با کمبود چهره مواجه هستیم اما این اتفاق به معنای تحریم انتخابات نیست.

ایسنا: محمدعلی افشانی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب (و شهردار پیشین تهران) طی نامه‌ای به فرماندار تهران انصراف خود را از داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.

فارس:  سخنگوی سپاه با اشاره به آمار تلفات پایگاه آمریکایی عین‌الاسد و مخفی کردن این آمار اظهار کرد: کلمه کشته در ادبیات آمریکا تبدیل به ضربه‌مغزی شده و خسارات خود را از حمله ما به عین‌الاسد کتمان می‌کنند.

خبرآنلاین: حاج منصور ارضی مداح معروف اعلام کرد برای انتخابات تهران لیست می‌دهد.

ایسنا: احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان، درباره انتخابات اظهار کرد: ما کار خود را کردیم و ای مردم عزیز شما هم کار خود را کنید. کسانی را انتخاب کنید که طعم گرسنگی را چشیده باشند و درد مردم را بدانند و به داد فقرا برسند. وقتی به مجلس می‌روند به فکر جیبشان نباشند.

فارس: اسماعیل گرامی‌مقدم سخنگوی حزب اعتماد ملی از تغییر حوزه انتخابیه محمدرضا خباز استاندار سابق سمنان از تهران به کاشمر خبر داد. حجت‌الاسلام احمد مازنی نماینده فعلی مردم تهران در مجلس نیز تغییر حوزه داده و از حوزه انتخابیه گرگان کاندیدا شده است.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها