شناسه خبر : 30032 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

باخبرگزاری‌ها (اقتصادی)

فارس: رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به در دست بررسی بودن جعبه سیاه هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ گفت: در شرایط فعلی تنها می‌توان گفت خلبان باند فرودگاه پیام را با باند فرودگاه فتح با هم اشتباه گرفته است.

مهر: آیت‌الله مکارم‌شیرازی با بیان اینکه تا زمانی که تعزیرات قاطعیت پیدا نکند و جلوی متخلفان عمده را نگیرد فایده‌ای ندارد، گفت: اگر کار جهادی در تعزیرات نشود به نتیجه مطلوب نمی‌رسیم.

مهر: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دارایی‌های بلااستفاده دولت ۱۰ برابر حجم نقدینگی در اقتصاد کشور است.

تسنیم: علی مطهری، نایب‌رئیس مجلس، در دیدار با سفیر آلمان در ایران با انتقاد از تصمیم دولت آلمان در تعلیق پروازهای هواپیمایی ماهان گفت: این تصمیم با فضای دوستانه حاکم بر مناسبات دو طرف در تناقض است.

تسنیم: در بیست و دومین جلسه ستاد تنظیم بازار، ممنوعیت صادرات مرغ برای دو ماه آینده تصویب شد.

ایرنا: ناصر حکیمی، معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، گفت: از بین بردن نظام کارمزدها و رایگان کردن تراکنش‌ها برای مصرف‌کننده نهایی کار اشتباهی بود که اکنون بازگشت به اخذ کارمزدها را بسیار سخت کرده است.

مهر: سخنگوی قوه قضائیه از ادامه ممنوع‌الخروجی ولی‌الله سیف رئیس‌کل سابق بانک مرکزی خبر داد.

تسنیم: رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: در ماه‌های جاری میزان تامین ارز واردات گوشت قرمز افزایش یافته است به‌طوری که میزان ثبت سفارش از ۱۲۰ هزار تن به ۲۶۰ هزار تن رسیده که در کنار آن واردات دام زنده از کشورهای اروپایی و استرالیا و برزیل نیز انجام می‌شود.

مهر: رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: در اصلاحیه قانون بودجه امسال، ۱۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان سود از بابت خرید و فروش ارز برای بانک مرکزی پیش‌بینی‌ شده اما نتیجه عملکرد ارزی بانک مرکزی دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان منفی است. گذاشتن چنین مبلغی در بودجه بانک مرکزی منجر به افزایش شش تا هفت‌درصدی پایه پولی می‌شود.

ایرنا: هیات وزیران میزان پاداش آخر سال (عیدی) کارکنان دستگاه‌های اجرایی، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و قوه قضائیه و سایر دستگاه‌های اجرایی مشمول قوانین خاص را ۱۰ میلیون ریال تعیین کرد.

ایسنا: محمدمهدی برومندی، رئیس کمیته پیگیری سانحه نفتکش ایرانی در مجلس هرگونه تماس مشکوک از طرف سرنشینان نفتکش سانچی را رد کرد و شایعه دانست.

ایرنا: وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان آذربایجان شرقی با مجموعه اقدامات اطلاعاتی پیچیده و فنی، شبکه سازمان‌یافته اخلال در نظام تولیدی کشور در حوزه صنعت پلاستیک را شناسایی و متلاشی کردند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها