شناسه خبر : 31483 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: مدیرکل امور شوراها و مناطق آزاد تجاری وزارت آموزش و پرورش گفت: شرکت در فوق‌برنامه‌های مدارس هیات امنایی، اجباری نیست.

ایسنا: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، «یکنواختی مسیر» را یکی از عوامل بروز خستگی و خواب‌آلودگی و در نهایت ایجاد حوادث رانندگی برشمرد.

ایلنا: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه جانمایی شعب اخذ رای بر مبنای انتخابات دوره چهارم انجام می‌شود، گفت: شعب اخذ رای در مساجد، حسینیه‌ها و مدارس مستقر می‌شود.

فارس: محمد علیخانی با اشاره به اینکه مسوولان ترافیکی خبر از رضایتمندی 63درصدی مردم از طرح جدید ترافیک تهران دادند، گفت:‌ این آمار خنده‌دار است و معلوم نیست چگونه محاسبه شده است.

ایلنا: رئیس مرکز مدیریت پیوند و امور بیماری‌های خاص گفت: از سمت هیچ‌کس نه در سازمان‌های دولتی و نه خصوصی پذیرفته نیست که چرخه توزیع دارو متوقف شود یا دسترسی بیماران صعب‌العلاج یا بیماران خاص، به داروهای مورد نیازشان با مشکل مواجه شود.

ایسنا: فرمانده مرزبانی ناجا از کشف بیش از یک تن و ۴۹۰ کیلوگرم تریاک و انهدام باند قاچاق مواد مخدر و سلاح در مرزهای میانی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

فارس: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خودروسازان خواست که صادقانه رفتار کرده و در خصوص سطح ایمنی خودروها، واقعیت را به مردم بگویند؛ نباید بگویند که سایپا مطمئن است.

ایرنا: معاون وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر در تمام بیمارستان‌های دولتی بالای ۱۰۰ تخت کشور، ۷۰ تا ۸۰ درصد وقت‌ها به صورت تلفنی یا اینترنتی ارائه می‌شود.

فارس: معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه پایتخت فقط 126 هزار جای پارک خودرو دارد، گفت: در حال حاضر طبق قانون، شهرداری می‌تواند بر اساس نرخ سال 93 اقدام به اخذ هزینه پارک حاشیه‌ای کند.

تسنیم: یکی از معاونان فعلی وزارت آموزش‌وپرورش ماهانه ۲۰ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند. البته این رقم فقط شامل پایه حقوق و مزایا بدون احتساب مبلغ ساعات اضافه کار جناب معاون وزیر است!

ایرنا: رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۹۲ درصد کودکانی که در طرح جدید ساماندهی، جمع‌آوری شده‌اند از اتباع خارجی هستند.

ایلنا: رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در حال حاضر دانشگاه صنعتی امیرکبیر با دانشگاه‌های کشور فرانسه دوره‌های مشترک دارد که برنامه داریم این دوره‌ها توسعه یابد.

مهر: عضو هیات‌مدیره جامعه اپتومتری ایران، بر نقش اپتومتریست‌ها در تشخیص، درمان و پیشگیری از نارسایی‌های چشم تاکید کرد.

دراین پرونده بخوانید ...