شناسه خبر : 6805 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: احمد محمدی‌فر مدیرکل امور اتباع و مهاجران وزارت کشور از تمدید اعتبار دهمین دوره کارت‌های آمایش اتباع خارجی خبر داد.
فارس: رضا نوروزی؛ مدیرکل امور حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد: در دو سال گذشته هیچ افزایش سرانه‌ای در پرداخت مستمری نداشته‌ایم و به نظر می‌رسد در سال 13۹۵ نیز افزایشی در این بخش نداشته باشیم. در حال حاضر یک میلیون و ۷۵۰ هزار خانواده در قالب چهار میلیون نفر به صورت ماهانه، کمک‌معیشت از امداد دریافت می‌کنند.
ایسنا: ناصر صبحی‌قراملکی، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان: هیچ‌یک از کانال‌هایی که در تلگرام درباره همسریابی فعالیت می‌کنند مورد تایید وزارت ورزش و جوانان نیستند اما بعضی سایت‌ها از برخی دستگاه‌های دیگر مجوز دارند.
خبرآنلاین: حسین نوش‌آبادی؛ سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: رای مقامات قضایی این بود که مجوز نشریه یالثارات به علت خطاها و تخلفات لغو شود. اگر این نشریه بخواهد منتشر شود نیازمند یک مجوز قانونی است و اعتبار مجوز از بین رفته و باید درخواست مجدد صورت گیرد تا این نشریه به کار خود ادامه دهد.
مهر: عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی از اجرای دومین دوره طرح «نگارخانه‌ای به وسعت یک شهر» از ۲۵ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد خبر داد.
مهر: ابوالفضل قناعتی؛ عضو هیات‌رئیسه شورای شهر تهران: لایحه نرخ کرایه‌های حمل و نقل عمومی در سال 13۹۵ به شورای حل اختلاف رفت.
ایسنا: سیدجعفر تشکری‌هاشمی معاون شهردار تهران با تاکید بر اینکه عملیات احداث ایستگاه مترو شهر آفتاب با ۹۹ درصد پیشرفت فیزیکی اکنون در مرحله تزیینات داخلی و نصب پله‌برقی است، تصریح کرد: پایان فروردین‌ماه، مترو شهر آفتاب افتتاح خواهد شد.
اعتماد: سیدمحمدعلی شهیدی؛ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: در دو سال و نیم گذشته در بنیاد، ۴۸ هزار و ۳۷۲ نفر از ایثارگران تا پایان سال 13۹۴ از طریق استخدام در ادارات و خوداشتغالی و کارآفرینی مشغول به کار شده‌اند اما تلاش‌ها در این حوزه باید همچنان ادامه داشته باشد.
ایسنا: میثم امرودی، معاون شهردار تهران از بازگشت معتادان خارجی جمع‌آوری‌شده به کشورهای خود، خبر داد.
ایسنا: سیدحسین هاشمی استاندار تهران با انتقاد از برگزاری همایش‌ها و سمینارها به شکل تشریفاتی: در استانداری برگزاری چنین همایش‌هایی کم شده است، زیرا باید خروجی همایش‌ها مفید باشد.
ایسنا: معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با صدور پیامی درگذشت محمدباقر صدوق از چهره‌های خدوم محیط زیست کشور را تسلیت گفت.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها