شناسه خبر : 11266 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت در حاشیه نشست صندوق جهانی ایدز، سل و مالاریا، در جمع خبرنگاران: واکسن آنفلوآنزای موجود در کشور مراحل کنترل کیفیت را طی کرده و از کیفیت مطلوب برخوردار است. واکسنی که در کشور توزیع شده است، از نوع همان واکسنی است که رهبر انقلاب و رئیس‌جمهور و اعضای دولت از آن استفاده کرده‌اند بنابراین جایی برای نگرانی مردم وجود ندارد.
فارس: محمدرضا مسجدی رئیس کل مبارزه با مصرف دخانیات کشور: در کشور ما هزینه روزانه مصرف سیگار ۱۰ میلیارد تومان است و دولت دو برابر این رقم را خرج بیماری‌های ناشی از مصرف سیگار می‌کند.
ایسنا: ناصر امانی معاون برنامه‌ریزی شهرداری تهران از نامه محمدباقر قالیباف به مقام معظم رهبری برای شهید خواندن آتش‌نشانان سراسر کشور خبر داد.
ایسنا: علی‌اصغر پیوندی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به بدهی ۵۰۰ میلیارد‌تومانی بیمه‌ها: «به دلیل بدهی سازمان‌های بیمه‌گر به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، پزشکان دولتی شش ماه است کارانه نگرفته‌اند.»
شهروند: بر اساس رتبه‌بندی پنج هزار و ۱۴۷ دانشگاه و موسسه برتر علمی جهان در سال ۲۰۱۶ که توسط پایگاه علم‌سنجی سایماگو منتشر شده، ۹۱ دانشگاه و موسسه ایرانی در این فهرست حضور دارند.
شهروند: رحمت‌الله حافظی عضو شورای شهر تهران در صفحه شخصی توئیتر خود نوشت: «پس از جلسه قالیباف با وزیر کشور، رحمانی‌فضلی، رسیدگی به موضوع املاک نجومی را به کسی ارجاع داده که نامش در لیست مذکور دیده می‌شود.»
ایسنا: سال گذشته دو هزار نفر از زنان در معرض خشونت تحت پوشش قرار گرفتند. مجید ارجمندی، معاون دفتر آسیب‌دیدگان اجتماعی سازمان بهزیستی با اعلام این خبر گفت: «تعداد ۳۱ مرکز شبانه‌روزی خانه سلامت برای دختران در معرض خطر در کشور وجود دارد و ۳۵۰ نفر نیز در سال جاری پذیرش شده‌اند.»
فارس: سید‌حسن قاضی‌زاده‌هاشمی، وزیر بهداشت در همایش سالانه انجمن علمی روان‌پزشکان: خودشیفتگی مسوولان، کار دست مردم می‌دهد. در کشور ما هرکسی اظهارنظری دارد؛ مثلاً یکی سردار عَلَم بوده، نوحه می‌خواند و رئیس‌جمهور و مسوولان را زیر سوال می‌برد؛ دیگری می‌شود سردار حرم و در همه حوزه‌ها اظهارنظر می‌کند؛ یکی نیز سردار قلم بوده و در همه حوزه‌ها حرفی دارد. / یکی از وظایف حکومت، افزایش تاب‌آوری جامعه در برابر حوادث زندگی اجتماعی و روزمره است؛ این مساله بسیار مهمی است که دولت به موضوع تاب‌آوری توجه داشته باشد.
مهر :رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به بدهی ۵۰۰میلیارد‌تومانی بیمه‌ها: پزشکان دولتی شش ماه است کارانه نگرفته‌اند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها