شناسه خبر : 33826 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایرنا: جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: دانشجویان مشمول واجد شرایطی که تاکنون معافیت تحصیلی دریافت نکرده‌اند و بدون مجوز در دانشگاه‌ها مشغول به تحصیل هستند تا پایان سال فرصت دارند برای درخواست معافیت تحصیلی اقدام کنند.

ایرنا: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران گفت که اسکان مسافران و زائران در زائرسراهای بقاع استان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

مهر: رئیس سازمان بهزیستی از اختصاص ۱۷۸ میلیارد تومان دیگر برای اجرایی شدن مفاد قانون جامع حمایت از حقوق افراد معلول خبر داد. وحید قبادی‌دانا گفت: با مساعدت دولت و سازمان برنامه و بودجه و با ابلاغ سازمان هدفمندی یارانه‌ها ۱۷۸ میلیارد تومان از اعتبار قانون جامع حمایت از حقوق معلولان به حساب بهزیستی واریز شد.

ایلنا: «رحمت‌الله حافظی» عضو سابق شورای شهر تهران و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به شیوع کرونا در برخی استان‌های کشور گفت: وزارت بهداشت تحت هر شرایطی موظف است نسبت به ایجاد محیط مناسب برای بیماران اقدام کند و شرایطی را فراهم کند تا از شیوع بیماری بین مردم قم و انتقال آن به سایر شهرها جلوگیری شود.

ایلنا: معاون فرهنگی رئیس دفتر نهاد مقام معظم رهبری از پیشنهاد موکول شدن مراسم اعتکاف به ماه رمضان خبر داد.

ایلنا: موضوع ممنوعیت ورود دستفروشان مترو در دومین جلسه کارگروه مقابله با بیماری‌های واگیر شهرداری تهران مصوب شد.

فارس: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به تداوم بارش برف و باران در محورهای 20 استان و لغزندگی و احتمال سیلاب از هموطنان درخواست کرد از سفرهای غیرضرور خودداری کنند.

فارس: گودرز کریمی مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا‌ویروس، رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان لغو شد.

تسنیم: رشد روزافزون پرونده‌های «قصور پزشکی» لزوم توجه بیش از پیش به حل بحران کمبود پزشک در کشور را گوشزد می‌کند.

تسنیم:‌ عضو شورای شهر تهران گفت: طرح ترافیک باید در شرایط فعلی حذف شود تا مردم از حمل‌ونقل عمومی کمتر استفاده کنند و بتوانند با خودروهای شخصی تردد داشته باشند.

مهر: سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: طرح نوروزی تعزیرات از دهم اسفند آغاز می‌شود. سید یاسر رایگانی افزود: البته از سوم اسفند طرح نظارت بر اقلام و کالاهای سلامت‌محور آغاز شده است.

ایسنا: معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی پایتخت تاکید کرد که با توجه به احتمال شیوع ویروس کرونا تمامی تالارهای پذیرایی موظف به بازگرداندن مبلغ بیعانه برای موارد کنسلی مراسم‌ها هستند.

دراین پرونده بخوانید ...