شناسه خبر : 7155 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

میزان: قرار شد پرونده محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، به دادسرا برود؛ برای ۱۴ مورد از ۱۶ مورد؛ دو مورد هم در راستای وظایف نمایندگی‌اش تشخیص داده شده است.
ایسنا: جواد کریمی‌قدوسی نماینده مشهد بخشی از اظهارات منتسب به ظریف در کمیسیون امنیت ملی را در برگه‌های چاپ‌شده در اختیار برخی از خبرنگاران قرار داد. این سخنان در جلسه محرمانه عنوان شده بود.
ایسنا: وکیل‌مدافع مهدی هاشمی گفت: موکلم از شکایت نسبت به حمید رسایی اعلام گذشت کرد. به گزارش علیزاده این پرونده با عناوین اتهامی توهین، افترا و نشر اکاذیب در دادگاه ویژه روحانیت تشکیل شده بود.
مهر: طبق اعلام معاونت قهرمانی وزارت ورزش اعزام تیم‌ها و نفرات ورزش به ترکیه ممنوع است. پیش از این وزارت امور خارجه اعلام کرده بود: نظر به شرایط خاص در کشور ترکیه در روزهای اخیر، توصیه اکید می‌شود تا اطلاع ثانوی، از انجام مسافرت‌های غیرضروری به این کشور اجتناب کنند.
ایسنا: روزنامه آسوشیتدپرس به نقل از دو دیپلمات مدعی شدند آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اخیراً به تهران درباره سقف غنی‌سازی در این کشور هشدار داده است و اگر ایران این روند را کند نکند، به‌زودی از محدوده آن فراتر خواهد رفت.
خانه ملت: رئیس کمیسیون عمران مجلس، ورود مجلس به جزئیات رسیدگی به لایحه برنامه ششم توسعه را مانع از در دستور قرار گرفتن استیضاح وزیر راه و شهرسازی دانست و گفت: استیضاح را در اولین فرصت کاری در دستور کار کمیسیون داریم.
تسنیم: مهرداد بذرپاش، نماینده پیشین مجلس گفت: خیلی‌ها تابعیتشان در جیبشان است و تنها داعش یک جرقه بزند از کشور رفته‌اند.
ایسنا: دادستان انتظامی قضات کشور گفت: تمام حساب‌های بانکی قوه قضائیه سند داشته و مصوبه شورای پول و اعتبار را دارد، کاملاً قانونی و شرعی بوده و اصل پول و محل آنچه مصرف شده نیز تا ریال آخر قابل ارائه بوده و محفوظ است.
ایلنا: وزیر کشور پروانه فعالیت خانه احزاب ایران را به قدرتعلی حشمتیان رئیس خانه احزاب ایران تقدیم کرد.
ایرنا: وزیر کشور با بیان اینکه من موافق اختصاص یارانه به احزاب هستم، گفت: حاضرم در هر کمیسیون مجلس که لازم باشد بروم و از یارانه احزاب دفاع کنم.
ایلنا: سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با انتقاد از لابی‌های پشت پرده در جریان تهیه و تصویب برنامه‌های بودجه و توسعه در کمیسیون‌ها و صحن علنی مجلس گفت: متاسفانه احتمال این وجود دارد که آن دستگاه‌ها و ارگان‌هایی که منبع قدرت هستند، بودجه مدنظرشان را از دولت بگیرند اما بخش‌هایی که نیاز به توجه بیشتر دارند، مورد بی‌مهری قرار گیرند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها