شناسه خبر : 24845 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

ایسنا: وزیر امور خارجه آمریکا با بیان اینکه برجام دیگر تنها مساله سیاست آمریکا در قبال ایران نیست، گفت: از متحدان اروپایی خود می‌خواهیم تا برای مقابله با ایران به ما بپیوندند.

تسنیم: محمدرضا عارف در واکنش به اقدامات محمود احمدی‌نژاد گفت: کسانی که احمدی‌نژاد را به عرش اعلا می‌بردند باید پاسخگوی رفتارهای امروز احمدی‌نژاد باشند.

مهر: رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم اجرای صحیح سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: کمیسیون ویژه مجلس باید برای بودجه ۹۷ پیشنهاد بدهد که این خصولتی‌ها تعیین تکلیف شوند.

ایسنا: وزیر دادگستری تصریح کرد: اینکه تصور کنیم بحث اصلاح بازار ما فقط با مجازات اتفاق می‌افتد، به نظرم کمتر کسی چنین نظری دارد، اما با متخلفان حتماً باید برخورد کنیم.

ایرنا: جان کری، وزیر امور خارجه پیشین آمریکا با دفاع از توافق هسته‌ای با ایران گفت: برخی روسای جمهور و پادشاهان دیگر کشورها پیش از حصول این توافق به ما گفتند که بمباران تنها زبان قابل فهم برای ایران است. اما از نظر من این یک تله بود.

ایلنا: دستیار ویژه رئیس‌جمهور در حقوق شهروندی گفت: لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت بعد از سه سال بازنویسی در اختیار مجلس گذاشته شده است و امیدواریم که بتوانیم با تصویب این لایحه برخی از مشکلات زنان را برطرف کنیم.

ایسنا: دادگاهی در آمریکا اعلام کرد: تاجر ایرانی‌-‌ترکیه‌ای (رضا ضراب) که متهم به دور زدن تحریم‌های ایران است، فعلاً محاکمه نخواهد شد.

مهر: سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه روزانه 400 کانکس برای اسکان زلزله‌زدگان غرب کشور می‌سازد.

تسنیم: معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: منتظر کوچک‌ترین خطا از طرف دشمن هستیم که کار را تمام کنیم به طوری که برای دستیابی به امنیت در منطقه باید اسرائیل و پایگاه‌های آمریکایی نابود شوند.

فارس: با دستور رهبر انقلاب اسلامی به منظور کمک به ساخت مسکن زلزله‌زدگان، 10 میلیارد ریال از کمک‌های مردمی واصل‌شده به دفتر رهبری به حساب بنیاد مسکن واریز شد.

مهر: آیت‌الله مکارم‌شیرازی گفت: دولت به جای نوشتن آیین‌نامه برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها برای مشکلات مردم و گرانی نان و بیکاری جوانان آیین‌نامه بنویسد.

ایرنا: معاون اول رئیس‌جمهور گفت: چنانچه میزان وام ۲۵ میلیون‌تومانی برای بازسازی مساکن روستایی کافی نباشد، دوباره تصمیم خواهیم گرفت.

مهر: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه برخی نمی‌گذارند افراد بسیجی با معدل بالا عضو هیات علمی دانشگاه باشند، گفت: افرادی که در این راه سنگ‌اندازی می‌کنند مخالفان نظام اسلامی هستند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها