شناسه خبر : 28585 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

ایرناپلاس: سخنگوی فراکسیون امید مجلس با تاکید بر لزوم اجرای همه‌پرسی گفت: چهار دهه مسوولان برای مردم تصمیم گرفتند و با وجود تصمیمات غلط، مردم همراهی کردند. یک‌بار بگذاریم مردم برای مشکلات کشور تصمیم بگیرند.

ایسنا: معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه در شرایط دشوار و خطیری هستیم، گفت: مدیران کم‌انگیزه یا بی‌انگیزه که اهل نق زدن هستند، افراد این شرایط خطیر نیستند.

ایلنا: مشاور مقام معظم رهبری تاکید کرد: اینکه دلار پول بین‌المللی باشد توطئه آرامکوی عربستان و آمریکاست و ان‌شاءالله با استفاده از پول ملی در مبادلات بین‌المللی این توطئه اقتصادی برطرف شود.

جماران: محمدجواد حجتی‌کرمانی گفت: در جلساتی که من در گذشته با آقای مصباح داشتم، ایشان صریحاً می‌گفتند که حوصله روزنامه خواندن ندارد و روزنامه را زائد و خواندنش را اتلاف وقت می‌داند.

ایرنا: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، نقش ستون پنجم در تشدید مشکلات را بیشتر از تحریم‌ها دانست و گفت: موضوع تحریم را اگر به عنوان یک واقعیت نبینیم، برخورد واقع‌گرایانه هم با آن صورت نمی‌گیرد ضمن اینکه اثر خارجی تحریم‌ها کمتر از ستون پنجم در داخل است.

ایلنا: رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: من بازنشسته نیستم، چرا در مورد من این شایعات را مطرح می‌کنند؟ قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان شامل من نمی‌شود.

ایسنا: حکم اعدام سه تن از محکومان دادگاه‌های انقلاب تهران و سنندج لقمان مرادی، زانیار مرادی و رامین حسین‌پناهی اجرا شد. دو نفر اول در سال 88 در اقدام تروریستی در شهرستان مریوان منجر به فوت سه نفر و از جمله فرزند امام جمعه مریوان شده‌اند.

ایرنا: غلامحسین اسماعیلی، رئیس‌کل دادگستری استان تهران از قطعیت یافتن حکم ۱۰ سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق ناظم مدرسه معین در دادگاه تجدیدنظر خبر داد.

ایسنا: سیداحمد زرگر از قضات رسیدگی‌کننده به پرونده‌های مفاسد اقتصادی در واکنش به انتقادات مطرح‌شده نسبت به قوه قضائیه مبنی بر عدم برخورد با دانه‌درشت‌ها گفت: ان‌شاءالله به دانه‌درشت‌ها هم می‌رسیم.

تسنیم: دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: دوران بزن‌دررو در عرصه جهانی پایان یافته و هر اقدام خصمانه علیه کشور را در هر عرصه‌ای پاسخ ۱۰ برابری می‌دهیم.

روزنامه جوان: پنج طلبه به دلیل شکایت دولت توسط دادگاه ویژه روحانیت در ماجرای پلاکارد مشهور تجمع اعتراضی طلاب فیضیه دستگیر شدند.

دراین پرونده بخوانید ...