شناسه خبر : 6255 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

مهر: گمرک ایران در بخشنامه‌ای اعلام کرد، در صورت اخذ مجوز امکان صادرات بنزین، گاز و گازوئیل برای اشخاص حقیقی وجود دارد.
تسنیم: تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی هشت‌ماهه سال 1395 به بخش‌های اقتصادی مبلغ 1 /3261 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل معادل 4 /48 درصد افزایش داشته است.
ایلنا: معاون اول رئیس‌جمهور در بخشنامه‌ای از وزارت اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه خواست تا هزار میلیارد تومان اوراق خزانه را منتشر و پرداخت هزینه حق عاملیت واگذاری را در بودجه سنواتی پیش‌بینی کنند.
مهر: ایران با رکورد فروش روزانه ۷۷۷ هزار بشکه نفت به بازار اروپا، ۱۰ درصد سهم بزرگ‌ترین بازار نفت جهان را در اختیار گرفت. در شرایط فعلی حجم تولید نفت خام ایران به مرز چهار میلیون بشکه در روز و حجم صادرات نفت به بیش از دو میلیون و ۴۴۰ هزار بشکه در روز رسیده است.
ایسنا: در حالی که طی ماه‌های گذشته واردات برنج در فصل برداشت این محصول ممنوع شده بود، معاون برنامه‌ریزی اقتصادی وزیر کشاورزی اعلام کرد واردات برنج با تعرفه و عوارض سابق مجدداً آزاد شده است.
شانا: سیدکاظم وزیری‌هامانه، قائم‌مقام وزیر نفت طی نامه‌ای رسماً از ادامه فعالیت در وزارت نفت استعفا داد. وزیر نفت استعفای وی را پذیرفت.
تسنیم:
رئیس هیات مدیره شرکت حمل و نقل ریلی رجا با بیان اینکه نمی‌توانیم خدمات‌رسانی در شأن مردم ارائه دهیم، گفت: زیان رجا از محل خدمات تکلیفی ۵۰۰ میلیارد تومان است.
مهر: بررسی وضعیت سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال مالی ۸۵ تاکنون نشان می‌دهد سود دریافتی از ۶۰ شرکت حاضر در سبد این سهام، ۱۹۹ هزار و ۱۵ میلیارد ریال بوده است.
خبرآنلاین: اکبر ترکان، دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: قاچاق مربوط به گمرک و سازمان مناطق آزاد نیست و آن را باید در جاهای دیگر جست‌وجو کرد.
تسنیم: رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از بخشودگی جرایم مالیاتی تعاونی‌ها در صورت پرداخت اصل مالیات تا پایان سال ۹۵ خبر داد.
خبرآنلاین: بررسی سرفصل‌های درآمدی دولت نشان می‌دهد شماره‌گذاری، واردات و نقل و انتقال اتومبیل در ایران، درآمدی بیش از هزار و پانصد میلیارد تومان از ابتدای فروردین‌ماه سال جاری تا پایان مهرماه برای دولت به همراه داشته است.
تسنیم: مدیر اجرایی شرکت پرتامینای اندونزی اعلام کرد، این شرکت یک میلیون بشکه نفت خام از ایران خریداری خواهد کرد که انتظار می‌رود در سه‌ماهه نخست سال ۲۰۱۷ تحویل داده شود.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها