شناسه خبر : 17821 لینک کوتاه

با خبرگزاری‌ها

فارس: بهزاد خاکپور رئیس مرکز اسناد وزارت خارجه در میزگرد تخصصی «دسترسی به اسناد» که با حضور مسوولان و مدیران اسنادی کشور در پژوهشکده اسناد سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد، درباره آزادسازی پرونده‌های محرمانه این مرکز اظهار کرد: 4700 سند که پیشتر محرمانه محسوب می‌شد مورد بررسی قرار گرفت و بناست ماه آینده این اسناد توسط آقای محمدجواد ظریف از محرمانه بودن خارج و رونمایی شود.
فارس: احمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش در نخستین همایش جنگ ترکیبی که در دانشگاه فناوری و ستاد ارتش برگزار شد گفت: داعش افرادی در داخل کشور و در شهرستان‌های نفت شهر و قصر شیرین و مناطق غربی استخدام کردند و در حال انجام اقداماتی در این مناطق بودند و طی درگیری‌هایی که در اسفندماه سال گذشته در این مناطق با آنها داشتیم دو نفر از افرادی که به عضویت داعش درآمده بودند به هلاکت رسیدند.
میزان: علی سعیدی نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران: امروز شاهد هستیم که متاسفانه برخی عناصری که در فتنه نقش داشتند و به نحوی از انحا در آن جریان برانداز موثر بودند در مسندها به کار گرفته شده‌اند یا با آنها خیلی دوستانه و محبت‌آمیز رفتار می‌شود.
خبرآنلاین: سیدعلی خمینی در مراسم گرامیداشت سالگرد آیت‌الله صالحی‌مازندرانی: خانواده امام خمینی (ره) پشت سر رهبری بوده و هست و جدا کردن بیت امام و رهبری به سود منافقین و آمریکاست. /در انتخابات خبرگان برادرم رد صلاحیت شد و ربطی هم به مساله امتحان نداشته است اما ایشان حتی یک کلمه از رهبری و نظام گله نکردند.
انتخاب: محمدرضا باهنر دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین: هیچ فردی در کشور نمی‌تواند برای اعضای بیت امام(ره) تعیین تکلیف کند. / اصولگرایان رادیکال به عملکرد لاریجانی انتقاد دارند. / اگر احمدی‌نژاد بداند تایید صلاحیت می‌شود، حتماً کاندیدا می‌شود.
انتخاب: صادق آملی‌لاریجانی، رئیس قوه قضائیه پیشنهاد داد که ستاد حقوق بشر و وزارت امور خارجه، زمینه مذاکرات حقوق بشری با اروپا را فراهم کنند.
ایلنا: حسین اشتری، فرمانده ناجا: مطالب را برعکس علیه ناجا منتشر می‌کنند. / تصویری از یک خانم منتشر کردند که در حضور شوهرش او را سوار خودرو پلیس می‌کنند. / بررسی کردم و دیدم این خانم گروگانگیر بوده است. / از ما بپرسید تا شایعات خنثی شود.
ایلنا: عبدالرضا رحمانی‌فضلی، وزیر کشور: خیلی‌ها به حجاب اعتقاد دارند ولی در عمل اجرا نمی‌کنند. / با خشونت و سختگیری این مساله حل نمی‌شود.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها