شناسه خبر : 19717 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایسنا: بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به اخباری مبنی بر انتقال مقادیری از مازاد آب‌سنگین ایران به عمان گفت: «با توجه به پیشرفت مذاکرات با چند شرکت و کشور خارجی برای خرید آب‌سنگین مقادیری از تولیدات مازاد ایران به عمان منتقل شده است. انتقال آب‌سنگین ایران به عمان جنبه تجاری دارد و با توجه به مذاکرات در حال انجام با طرف‌های خارجی این مقادیر به تناسب به عمان انتقال داده می‌شود.»
خبرآنلاین: احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد با تمجید از فیلم «یتیم‌خانه ایران» ساخته ابوالقاسم طالبی که حضور انگلیسی‌ها در ایران را طی سال‌های 1295 تا 1297 به تصویر کشیده است، گفت: متاسفانه امروز می‌بینیم اتحادیه اروپا می‌خواهد در ایران دفتر سیاسی باز کند و برخی از این مساله ذوق‌زده شده‌اند و خبر آن را عنوان می‌کنند. از دستگاه قضایی تشکر می‌کنم که با همه قدرت مقابل این تاسیس ایستاده؛ دفتر اتحادیه اروپا جاسوسخانه دوم آمریکا و مکانیسم و کارخانه نفوذ است اما برخی نخبگان ما اندازه بچه حزب‌اللهی‌ها بصیرت ندارند.
شرق: حزب‌الله خواستار اشد مجازات برای «س-ط» و محاکمه حامیان او شد.
فارس: رئیس مجمع تشخیص مصلحت ابراز امیداوری کرد وزیر جدید ارشاد تا پایان دوره دولت، در جوی آرام و مناسب، منشأ خدمات مفیدی برای کشور باشد.
اعتماد: احمد شیرزاد نماینده مجلس پیشین: روحانی بیش از سال 13۹۲ به حمایت اصلاح‌طلبان نیاز دارد.
ایلنا: محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: شاید زمانی در سواحل یمن یا سوریه پایگاه داشته باشیم.
ایرنا: عباس جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان تهران: در زمان محاکمه غلامحسین کرباسچی، شهردار پیشین تهران موضوع حساب‌های قوه قضائیه مطرح شد. / طرح مجدد این موضوع قابل تامل است. / ادعای حساب‌های بانکی از سوی یک شبکه مورد حمایت برخی گروهک‌ها صورت گرفت. / مسوولان ارشد نظام از موضوع حساب‌ها به خوبی آگاه بوده‌اند، مصاحبه برخی با شبکه مدعی حساب‌های بانکی قوه قضائیه و حمایت از نشردهندگان اخبار کذب قابل تعقیب قضایی است.
ایسنا: احمد منتظری فرزند مرحوم آیت‌الله حسینعلی منتظری به دلایل اقدام علیه امنیت ملی به تحمل 10 سال حبس تعزیری و به جهت انتشار فایل صوتی دارای طبقه‌بندی سری به تحمل 10 سال حبس تعزیری و به اتهام تبلیغ علیه نظام به تحمل یک سال حبس تعزیری جمعاً به تحمل ۲۱ سال حبس تعزیری محکوم شده که به دلیل نداشتن سابقه کیفری و برادر شهید بودن به 6 سال تخفیف داده شده است. دادگاه همچنین نظر به اینکه مجموع اقدامات متهم خلاف شأن روحانیت تشخیص داده شد، متهم را به خلع لباس روحانیت محکوم می‌کند؛ و با توجه به انتساب به خانواده شهید، خلع لباس ایشان به مدت سه سال تعلیق می‌شود.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید