شناسه خبر : 18021 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

فارس
- محمد فرهادی با حکم حسن روحانی، رئیس جمعیت هلال احمر در دولت یازدهم شد. وی وزیر بهداشت و درمان در دولت اول خاتمی بوده است. شورای عالی هلال احمر با 14 رای فرهادی را برای کرسی ریاست هلال‌احمر به رئیس‌جمهور معرفی کرد.

فرهیختگان
- رئیس مرکز تحقیقات سلولی صارم: تولد نوزاد با سه والد با هدف پیشگیری از تولد نوزادان معلول یا افزایش شانس صاحب فرزند شدن برای والدینی که به دلیل برخی مشکلات ژنتیکی قادر به داشتن فرزند سالم نیستند، در کشور امکان‌پذیر است.

اعتماد
- وزیر ارشاد: ممیزی قبل از چاپ حذف نمی‌شود.
- بازار تاریخی تبریز که سال 1389 به عنوان نخستین و بزرگ‌ترین بازار سرپوشیده جهان در فهرست میراث یونسکو به ثبت رسیده بود، برنده جایزه معماری یک میلیون دلاری معماری آقاخان شد.

تسنیم
- معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش: در نظام جدید معلم پایه اول تا سوم ابتدایی دانش‌آموز یک شخص است و با اتمام کلاس اول و رفتن به کلاس دوم معلم دانش‌آموز تغییر نمی‌کند.

مهر
- فرامرز خوشاب، دبیر انجمن دوستداران میراث فرهنگی ایذه: با احداث جاده جدید در روستای «چهار ده» و تخریب میراث ملی فاجعه زیست‌محیطی رخ خواهد داد.
- مشاور رئیس‌جمهور در امور هواشناسی و تغییرات اقلیمی از کشف و شناسایی 14چشمه ایجاد ریزگردها خبر داد/ 21 استان کشور در معرض دریافت ریزگردهایی هستند که از عراق و سوریه و اردن وارد ایران می‌شود.

ایسنا
- معصومه ابتکار به ریاست سازمان محیط زیست کشور برگزیده شد.
- رئیس سازمان غذا و دارو: در صورتی که وزارت بهداشت، سازمان غذا و دارو و بازوهای کنترلی و نظارتی ما متوجه بی‌کیفیت بودن دارویی شوند حتماً پروانه تولید داروی مورد نظر باطل و از بازار جمع‌آوری می‌شود و این مهم نیست که داروی بی‌کیفیت، تولید داخل است یا وارداتی.
- علیرضا تابش، مدیرکل حوزه ریاست محمدعلی نجفی در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شد. همچنین امین عارف‌نیا نیز طی حکمی از سوی دکتر نجفی به ریاست مرکز روابط عمومی سازمان میراث منصوب شد.

ایرنا
- مرتضی طالع ماسوله، با حکم محمدعلی نجفی رئیس سازمان میراث فرهنگی، به معاونت صنایع دستی کشور منصوب شد.
- استاد عبدالمحمد آیتی پژوهشگر قرآنی، نویسنده و مترجم معاصر در حوزه فلسفه، تاریخ و ادب فارسی و عربی دعوت حق را لبیک گفت.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها