شناسه خبر : 34978 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

خبرآنلاین: رهبر معظم انقلاب در پیامی خطاب به اسماعیل هنیه فرمودند: جمهوری اسلامی همچون گذشته به‌حکم وظیفه دینی و انسانی و مبتنی بر اصول ارزشی انقلاب اسلامی از هیچ کوششی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و استیفای حقوق آنان و همچنین دفع شر رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی دریغ نخواهد کرد.

ایرنا: علی ربیعی، رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت، با اشاره به عملیات روانی سنگین دشمنان علیه مردم ایران، اظهار کرد: تاکنون در هیچ دوره‌ای، کشور به این اندازه در نظام تحریمی دشمن قرار نگرفته بود. دشمن با جنگ روانی، سرمایه‌های اجتماعی را هدف قرار داده که برای مقابله با آن باید تلاش‌ها و اقداماتی را که دولت برای حل مشکلات مردم انجام داده به اطلاع افکار عمومی رساند.

خبرآنلاین: رئیس‌جمهور در جلسه هیات وزیران، درباره شروع جریان شایعه و جوسازی در خارج از کشور و از ناحیه دشمنان ملت درخصوص برنامه همکاری ۲۵ساله با کشور چین، اظهار کرد: شایسته نیست دوستان در زمین دشمن بازی کنند. ما در این دولت برنامه همکاری با همه کشورها را دنبال کرده‌ایم که نتایج درخشانی برای کشور داشته و خواهد داشت.

ایسنا: محمدحسین فرهنگی، سخنگوی هیات رئیسه مجلس، گفت: بیش از ۱۰۰ تست کرونا از نمایندگان مجلس گرفته شده که نتیجه هفت تست مثبت بوده است.

مهر: اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین، محمدرضا باهنر را به‌عنوان دبیرکل این تشکل در دوره جدید ابقا کردند.

ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل کمیسیون ویژه جهش تولید و بهبود فضای کسب‌وکار مخالفت کردند.

خبرآنلاین: احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان، بر استفاده از ماسک و همچنین رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تا پایان اپیدمی کرونا تاکید کرد.

ایرنا: محمد خدابخشی، نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، با رد شایعه انتخاب عادل آذر به‌عنوان رئیس دیوان محاسبات کل کشور گفت: هنوز چهار گزینه نهایی برای ریاست این دیوان مشخص نشده‌اند.

ایسنا: جمال عرف، معاون سیاسی وزیر کشور، گفت: زیبنده نیست که در جامعه احساس شود کارها و امور رها شده است. مردم باید باور کنند که دولت اقتدار تام و کامل دارد و قادر به حل چالش‌های اقتصادی و سیاسی است.

خانه‌ملت: روسای پارلمان شش کشور اوکراین، ژاپن، هند، قزاقستان، بلغارستان و تونس در پیام‌های جداگانه‌ای خطاب به محمدباقر قالیباف ضمن تبریک انتخاب وی به‌عنوان رئیس مجلس، خواستار توسعه روابط خود با جمهوری اسلامی ایران شدند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها