شناسه خبر : 33203 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

باشگاه خبرنگاران: صفحه رسمی رهبر انقلاب در توئیتر، جواب قاطعانه‌ای به یاوه‌گویی‌های ترامپ داد. در این پیام آمده است: باز آن جناب توئیت کرده که ما این را از چشم ایران می‌بینیم. شما غلط می‌کنید! ایران اگر بخواهد با کشوری مبارزه کند، صریح این کار را می‌کند. همچنین در پیام صفحه انگلیسی‌زبان منتسب به رهبر انقلاب آمده است: اگر منطقی باشید که نیستید، خواهید دید که اقدامات جنایتکارانه شما در عراق و افغانستان، باعث نفرت ملت‌ها از شما شده است.

ایسنا: علی ربیعی، سخنگوی دولت با غیرمترقبه و ناامیدکننده خواندن دیدار اخیر جمعی از اعضای گروه تروریستی الاحوازیه با رئیس پارلمان کویت تاکید کرد: دولت کویت قول داده است این موضوع را از راه‌های قانونی پیگیری کند.

مهر: با تلاش پاسداران منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یک فروند کشتی حامل سوخت قاچاق در جنوب آب‌های جزیره ابوموسی توقیف شد.

خبرآنلاین: غلامرضا مصباحی‌مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز، از عدم حضور خود در شورای ائتلاف اصولگرایان خبر داد.

ایرنا: غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، مشارکت صنایع موجود ماهشهر در توسعه متوازن را یک وظیفه ملی عنوان کرد و بر جبران غفلت‌های صورت‌گرفته در این راستا تاکید کرد.

مهر: اعضای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان تاکید کردند اگر در حوزه‌های انتخابیه نامزد اصلاح‌طلب با شاخص‌های مدنظر اصلاح‌طلبی حضور نداشته باشد، امکانی برای ارائه فهرست انتخاباتی وجود ندارد.

ایلنا: قاسم میرزایی‌نیکو، عضو فراکسیون امید مجلس، گفت: اصلاح‌طلبان اگر لیستی داشتند مانند مجلس قبل معرفی کنند اگر نداشتند، این کار به معنی تحریم انتخابات  نیست.

فارس: محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه، گفت: قبل از ایران هیچ کشوری موشک بالستیک نقطه‌زن با برد دو هزار کیلومتر و سرعت هشت ماخ  نداشت.

ایسنا: جهانبخش محبی‌نیا، عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹، گفت: آیا سرنوشت بودجه باید در نماز جمعه تهران و مشهد مشخص شود؟

ایسنا: محمدرضا یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله، گفت: حضور ۸۵درصدی مردم در انتخابات سال ۸۸ اطاعت مردم از رهبری و «آری» مجدد به نظام بود. ما در سال ۵۸ با حضور ۹۸ درصد مردم پای صندوق‌های رای «آری» بزرگی به نظام گفته بودیم و این اقدام آن «آری» را تجدید کرد.

تسنیم: یکی از ادمین‌هایی که نسبت به بدبینی و ناامنی و جنگ روانی علیه مسوولان و مردم قدرشناس در کانالی با نام عیان نیوز فعالیت می‌کرد، طی یک عملیات دستگیر شد.

دراین پرونده بخوانید ...