شناسه خبر : 32338 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

خبرآنلاین: محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه، گفت: اقدامات اخیر آمریکا علیه ایران حائز شرایط اعمال تحریم نیست، بلکه حائز شرایط برای تروریسم اقتصادی و جنایت جنگی است.

فارس: سازمان فضایی ایران در نامه‌ای به دفتر فضای ماورای جو سازمان ملل نسبت به تحریم این سازمان از سوی آمریکا اعتراض و این رفتار مخرب را محکوم کرد.

فارس: علی مطهری، نماینده مجلس، در پاسخ به این سوال که آیا از حوزه انتخابیه تهران کاندیدا خواهید شد یا خیر، عنوان کرد: روشن نیست. بنده در حال ارزیابی هستم که اصلاً برای مجلس بیایم یا خیر.

ایسنا: مهدی طائب، فرمانده قرارگاه عمار مهم‌ترین انگیزه و هدف انقلاب اسلامی ایران را زمینه‌سازی برای ظهور بیان کرد و گفت: حرکت عاقلانه و هدفمند یکی از مهم‌ترین پیام‌های بیانیه انقلاب است. در گام اول به مرز اسرائیل رسیدیم و در گام دوم به قدس خواهیم رسید.

ایسنا: وزیر امور خارجه در توضیح آخرین وضعیت بیماری «مجید تخت‌روانچی» سفیر و نماینده ایران در سازمان ملل متحد، گفت: بعد از رفتن آقای تخت‌روانچی به نیویورک بیماری سرطان تشخیص داده شد، وی در ایران از بیماری خود خبر نداشت. محمدجواد ظریف تاکید کرد: ترور بیولوژیک آقای تخت‌روانچی را تکذیب می‌کنم.

ایسنا: محمود صادقی، نماینده مجلس، گفت: بنده لیست ۱۰۰ نفره‌ای از آقازاده‌ها و آقاها را دارم که با رانت بورسیه گرفته‌اند. این لیست شامل نماینده مجلس و فرزندان نمایندگان مجلس، امام‌جمعه، فرمانده انتظامی و وزیر است.

تسنیم:   وزیر نفت در پاسخ به سوالی در خصوص مذاکره با وزیر نفت عربستان گفت: من هیچ مشکلی با ایشان ندارم و بیش از ۲۲ سال است که با هم دوست هستیم و به‌رغم تمامی تنش‌های منطقه‌ای دوستی ما همچنان حفظ شده است. ما با همه دوست هستیم و در منطقه با هیچ کشور یا شخصی دشمنی نداریم و اگر هر کدام تقاضای مذاکره داشته باشند آماده‌ایم.

ایرنا: مسعود پزشکیان، نایب‌رئیس مجلس، گفت: جامعه‌ای که مردم بترسند اگر سخنی بگویند یا گلایه و شکایت خود را ابراز کنند برای آنها پرونده تشکیل شود، روی سعادت را نخواهد دید.

ایسنا: حسین سلامی، فرمانده کل سپاه، اظهار کرد: دشمن در حال عقب‌نشینی و ترک میدان است و انقلاب در حال پیشروی است و این نشانه پیروزی است. ما در میدان تقابل سخت هم نگران نیستیم و در هر میدانی کاملاً مسلط عمل می‌کنیم.

تسنیم: احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان، با انتقاد از مسکوت ‌ماندن طرح اصلاح قانون انتخابات در مجلس شورای اسلامی، گفت: در این طرح خلأهای قانون قبلی انتخابات تا حدود زیادی برطرف شده بود.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها