شناسه خبر : 31095 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

مهر: وزارت خزانه‌داری آمریکا از تحریم‌های جدیدی علیه ایران خبر داد. بر اساس اعلام وبگاه وزارت خزانه‌داری آمریکا، دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری این کشور (OFAC) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که دو فرد و یک شرکت عراقی به بهانه ارتباط با ایران در لیست جدید تحریم‌ها قرار گرفته‌اند.

ایسنا: یک مسوول لبنانی در گفت‌وگو با رویترز اعلام کرد: نزار زاکا، شهروند لبنانی که به جرم جاسوسی در تهران بازداشت شده بود سه‌شنبه (21 خرداد) به همراه عباس ابراهیم، مدیرکل اداره امنیت عمومی لبنان، تهران را به مقصد بیروت ترک کرد.

فارس: عبدالله حاجی‌صادقی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه، با تاکید بر اینکه ما باورمان این است آمریکایی‌ها اگر در حمله نظامی به ایران موفقیتی می‌دیدند درنگ نمی‌کردند بیان کرد: اخیراً آمریکایی‌ها آمادگی ما را دیدند با نامه و واسطه گفتند به کی قسم بخوریم ما نمی‌خواهیم حمله کنیم.

ایلنا: دادستان رباط‌کریم اعلام کرد: رئیس شورای شهر رباط‌کریم به دلیل برخی اتهامات از قبیل افترا، مذاکره برای اخذ رشوه و اعمال نفوذ غیرقانونی بازداشت شد.

ایسنا: علی لاریجانی، رئیس مجلس گفت: حضور نخست‌وزیر ژاپن در ایران حاصل رویکرد عقلایی ایران است که مسائل را از طریق گفت‌وگو دنبال می‌کند.

فارس: فراکسیون مقابله با تحریم امروز چهارشنبه تشکیل جلسه داد و طی انتخاباتی اعضای آن مشخص شدند.

ایسنا: عباس محمدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، گفت: ۴۰ سال است که جمهوری اسلامی ایران پنجه در پنجه استکبار انداخته است. ما می‌زنیم و دشمن می‌خورد. عمق استراتژی به وجود آمده در سایه مقاومت را ببینید. ما کجا ایستاده‌ایم و آمریکا کجا ایستاده است.

خبرآنلاین: نمایندگان مجلس از برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس در سفارت این کشور در ایران انتقاد کردند. علیرضا سلیمی در تذکری خطاب به رئیس مجلس گفت: متاسفانه می‌بینیم که برخی سفارتخانه‌های خارجی پارتی‌های مختلط برگزار می‌کنند. در این سفار‌تخانه‌ها شراب و مواد مخدر سرو می‌کنند و با آنها برخوردی هم نمی‌شود. عجیب است که انگلیسی‌ها یک‌بار افطاری می‌دهند و یک روز پارتی مختلط برگزار می‌کنند.

ایسنا: سعید جلیلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: امروز انگلیسی‌ها شاید در ضعیف‌ترین موقعیت یکصد سال اخیر خود هستند و ایران به برکت انقلاب اسلامی در مسیر پیشرفت و اقتدار قرار دارد.

ایرنا: محمود علوی، وزیر اطلاعات، گفت: امروز بادکنک تبلیغات آمریکا علیه ایران ترکیده و در برابر کشور ما درمانده شده است.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها