شناسه خبر : 25313 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها (سیاسی)

خانه‌ملت: دادستان دیوان محاسبات تاکید کرد: در پرونده دانشگاه ایرانیان 16 میلیارد تومان از یک حساب دولتی برداشت و به حساب مشترک محمود احمدی‌نژاد و حمید بقایی واریز شده بود که در همان زمان حساب شخصی را توقیف و پول پس گرفته شد اما تخلف و وصف مجرمانه سر جای خود باقی ماند.

ایسنا: سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح دوفوریتی الحاق یک تبصره به ماده یک قانون حمایت از قانون انقلاب اسلامی مردم فلسطین خبر داد.

تسنیم: نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: حوزه‌های علمیه مستقل هستند و کمک‌های اندک دولت در حدی نیست که این هجمه‌های سنگین را به حوزه وارد می‌کنند.

ایسنا: آیت‌الله نوری‌همدانی گفت: دولت باید تابع ولایت فقیه باشد، نباید  گزینشی از مباحث امام راحل به نفع  اهداف خود استفاده کند. دولت مدتی به برجام چسبید، هرچه ولایت فقیه فریاد زد شما گوش ندادید. ولایت فقیه در مورد تولید و اشتغال حرف زدند، فقط گفتید چشم؛ ولی در عمل کاری نکرده‌اید.

مهر: وزیر امور خارجه ترکیه گفت که رئیس‌جمهور آمریکا و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حال حمایت از معترضان ایرانی هستند و ترکیه مخالف مداخله‌های خارجی در ایران است.

مهر: دادستان کل کشور از ورود به موضوع سهیم بودن برخی مسوولان در قاچاق کالا و بررسی آن خبر داد.

ایسنا: وکیل‌مدافع سازمان تامین اجتماعی از اعتراض نسبت به حکم تبرئه سعید مرتضوی در دادگاه تجدیدنظر در بخشی از پرونده تامین اجتماعی خبر داد.

ایسنا: آیـت‌الله مـحســــن مجتهد‌ شبستری با اشاره به اینکه علمای بزرگ کم شده‌اند، گفت: باید حوزه‌های علمیه طلبه فاضل تربیت کنند. برای رسیدن به این هدف باید بودجه برای ساخت‌وساز به حوزه علمیه داده شود.

ایلنا: سعید جلیلی در توئیتر خود نوشت: فتنه امروز مردم را نسبت به آینده ناامید و دستاوردهای بزرگ و مثبت ۴۰ سال را نفی می‌کند. اگر مسوولیت نداریم قرار نیست در نقش اپوزیسیون نظام حاضر شویم. انقلابی‌گری به معنای کمک به دولت برای رفع مشکلات در هر دوره از زمانی است که مسوولیت اداره کشور بر عهده ما نیست.

ایسنا: کاخ ریاست‌جمهوری فرانسه اعلام کرد که روسای جمهور ایران و فرانسه در یک گفت‌وگوی تلفنی با یکدیگر توافق کردند تا سفر وزیر امور خارجه این کشور به تهران را به تعویق بیندازند.

دراین پرونده بخوانید ...