شناسه خبر : 22542 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها

ایسنا: علی مطهری نایب‌رئیس مجلس با بیان اینکه خود جزو امضا‌کنندگان سوال از رئیس‌جمهور در خصوص موسسات مالی و اعتباری بوده به برخی تلاش‌ها از سوی هیات رئیسه برای رفع ابهامات سوال‌کنندگان اشاره کرد و گفت که به تعویق افتادن و ارجاع سوال به کمیسیون مربوطه تخلف بوده است.

فارس: مراسم چهلم شهدای ترور با حضور رئیس مجلس و وزرای اطلاعات و فرهنگ، در مجلس برگزار شد.

ایرنا: معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با اشاره به انتقاد برخی از نمایندگان به محرمانه بودن قرارداد توتال گفت: محرمانگی در چنین قراردادهایی به هیچ‌وجه محرمانگی سیاسی و امنیتی نیست بلکه منظور محرمانگی تجاری است و در همه جای دنیا اسرار اقتصادی و تجاری شرکت‌ها و کشورها در قراردادها حفظ می‌شود و این عرف تجارت است.

ایسنا: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تولیت آستان قدس رضوی دیدار کرد. جزئیاتی از این دیدار منتشر نشده است.

تسنیم: دادستان کل کشور اعلام کرد: فیلتر سایت‌ها و کانال‌های شبکه مجازی از دو طریق دستور قضایی یا تصویب و دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه انجام می‌شود و افراد نمی‌توانند با نظر شخصی خود اقدام به چنین کاری کنند.

ایلنا: رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: آیا صنعت هسته‌ای کشور ملک شخصی من بوده که در مذاکرات من برای آن شخصاً تعیین تکلیف کنم و هر‌چه آمریکایی‌ها بگویند ما بگوییم چشم، چنین طرز فکری حکومت و نظام را زیر سوال می‌برد. یعنی این نظام هیچ متولی نداشته که یک نفر مثل من برای کشور تعیین تکلیف کند؟

ایلنا: سخنگوی دستگاه قضا درباره آخرین بررسی‌ها از پرونده توهین به رئیس‌جمهور در راهپیمایی روز قدس گفت: تصویر افراد در حال شعار دادن موجود است و شناسایی شده‌اند و در حال حاضر در دست شناسایی مکان آنها هستیم.

ایلنا: بنابر سند وزارت امور خارجه آمریکا که در اختیار رویترز قرار گرفته است، از این پس پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های شهروندان آمریکایی که تابعیت شش کشور مسلمان از جمله ایران را دارند می‌توانند روادید ورود به آمریکا را دریافت کنند.

ایرنا: نایب‌رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: نامزد موتلفه اسلامی با وجود فضای رقابتی که در انتخابات ریاست‌جمهوری وجود داشت و همچنین تخریب‌های شدیدی که از ناحیه رقیب صورت می‌گرفت، ستاره مناظرات شد و به‌خوبی درخشید.

خانه‌ملت: با رای نمایندگان، مجلس از نحوه اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تحقیق و تفحص می‌کند.

 

دراین پرونده بخوانید ...