شناسه خبر : 21563 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها

ایلنا: وزیر دادگستری از رایزنی صورت‌گرفته میان دولت و قوه قضائیه برای آزادی مدیران بازداشت‌شده کانال‌های تلگرامی خبر داد و گفت: قوه قضائیه تاکید کرده است هرچه زودتر بازپرسی‌ها تکمیل شود و اگر واقعاً سوءنیتی نبوده است، آزادی این افراد صورت بگیرد.

ایسنا: آیت‌الله جنتی تاکید کرد شعارها و برنامه‌های داوطلبان، حاصل مشورت با متخصصان و کارشناسان باشد.

ایلنا: اسدالله بادامچیان، نایب‌رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: نامزد نهایی اصولگرایان بستگی به این دارد که بعد از مناظرات رای مردم به چه کسی تعلق می‌گیرد و مجموعه‌های اصولگرایان در صحنه هر کدام یک جنبه‌ای را مطرح می‌کنند و اگر در مناظره‌ها معلوم شود میرسلیم بیشتر مورد توجه مردم است طبیعتاً نامزد نهایی همه اصولگرایان خواهد بود.

مهر: در پی سخنان جهانگیری علیه دولت قبل دفتر رئیس دولت نهم و دهم با ارسال نامه‌ای خطاب به کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات، خواستار اختصاص وقت قانونی برای پاسخگویی به اتهامات شد.

ایرنا: وزیر دادگستری خبر کشف البسه قاچاق در منزل یکی از وزرا را تکذیب کرد و گفت: قاضی پرونده پس از بررسی‌های لازم حکم به منع پیگرد داد و گفت تخلفی صورت نگرفته و حکم به رفع توقیف مال داد.

مهر: سخنگوی قوه قضائیه در مورد ادعای قالیباف مبنی بر اینکه قوه قضائیه تایید کرده که بابک زنجانی به ستاد روحانی در انتخابات گذشته کمک کرده است، گفت: رئیس قوه قضائیه به نقل از زنجانی این حرف را گفته و ادامه داده است که نمی‌شود به حرف او اطمینان کرد.

ایسنا: محمود صادقی نماینده مجلس گفت: روحانی برای رفع حصر یکسری اقداماتی انجام داده است که شاید رسانه‌ای کردن آن به اصل کار لطمه بزند اما در شورای عالی امنیت ملی اقداماتی صورت گرفته است. عزم جدی برای رفع حصر وجود دارد. اگر محصوران هم آزاد شوند تهدیدی برای امنیت ملی ندارند.

ایسنا: وزیر اطلاعات اعلام کرد اکثر افرادی که در این لیست 53نفره اعلامی قوه قضائیه با عنوان دوتابعیتی‌ها هستند، اقامت کشورهای خارجی را دارند نه تابعیت آنها را.

ایرنا: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری که عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی است، درباره تغییر رئیس این دانشگاه گفت: جلسه در حال اتمام بود و ما باید به دولت می‌آمدیم؛ در وقت رای‌گیری نبودیم.

ایلنا: حسن عباسی، سعید جلیلی، قاضی‌پور و کریمی‌قدوسی در حمایت از رئیسی به میدان آمدند. جلیلی در حمایت از او به استان خوزستان خواهد رفت. جواد کریمی‌قدوسی به گیلان، نادر قاضی‌پور به ارومیه و مرضیه وحیددستجری نیز به اردبیل خواهد رفت.

 

دراین پرونده بخوانید ...