شناسه خبر : 26941 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (سیاسی)

ایسنا: محمدرضا عارف، رئیس فراکسیون امید گفت: می‌گویند چرا سکوت می‌کنم؟ آیا مسائل داخل خانواده اصلاحات را می‌توان در بوق و کرنا کرد؟ جای تعجب است که برخی وزرای کابینه در تریبون‌ها با هم صحبت می‌کنند. به‌جای اینکه در تریبون‌ها با هم صحبت کنیم، بنشینیم و با هم گفت‌وگو کنیم.

ایسنا: علی مطهری، نایب‌رئیس مجلس در واکنش به برخی انتقادها از دو لایحه «FATF» و «پالرمو» گفت: «نگرانی‌ها بجا نیست. این طور که این آقایان می‌گویند ما باید ارتباط‌مان را با دنیا قطع کنیم و دور کشورمان دیوار بکشیم، درحالی‌که قطعاً این کارها امکان‌پذیر نیست.»

ایسنا: سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: توافق برجام به‌جای آنکه مانعی برای رفع تحریم‌ها باشد به نهادینه‌سازی تحریم‌ها در کشور منجر شده که آن هم به دلیل غیرقابل‌اعتماد بودن آمریکا بوده و امروز همه دنیا نیز دارد برایش ثابت می‌شود که نباید به آمریکا اعتماد کند.

خبرآنلاین: ۵۰ نماینده مجلس در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار اجرای قانون اقدام متقابل و متناسب جمهوری اسلامی ایران در مقابل نقض‌های مکرر برجام شدند.

خبرآنلاین: محمد هاشمی، عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به درخواست‌ها برای استعفای روحانی گفت: کشور در جنگ فرمانده خود را عوض نمی‌کند.

ایرنا: حکم اعدام هشت تن از عوامل گروه تروریستی داعش که خردادماه سال گذشته در یک عملیات مسلحانه وارد محوطه مجلس و حرم مطهر امام(ره) شدند صادر شد. این حکم هنوز قطعی نیست و محکومان فرصت دارند تا ۲۰ روز به حکم صادره اعتراض کنند.

انتخاب: مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا از تلاش برای تهیه توافقی جدید با ایران خبر داده و گفته اگر تهران خواستار رابطه تجاری با اروپایی‌هاست «دست‌کم» می‌تواند زندانیان آمریکایی را آزاد کند.

ایلنا: سرلشکر سیدیحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: هدف ما در سال‌های اولیه جنگ این بود که حملات پی در پی انجام دهیم و فرصتی به صدام برای بازسازی ارتش ندهیم. بعضی‌ها تصور می‌کنند عملیات‌هایی که انجام دادیم بی‌حساب و کتاب بوده است. اما عملیات‌ها با روش‌های عقلانی طراحی و اجرا می‌شد؛ چون برتری فکری داشتیم.

ایسنا: ستادکل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اقدام تحریک‌آمیز و شیطانی رئیس‌جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی را محکوم کرد.

عصر ایران: قاضی حسن حیدری، معاون دادستان خراسان رضوی از تیراندازی در میدان تلویزیون مشهد و کشته شدن دو نفر خبر داد. وی گفت: این دو فرد داخل پژو ۴۰۵ به تیر بسته شده‌اند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها