شناسه خبر : 26123 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها (سیاسی)

مهر: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نامه دوم کمیسیون در خصوص سوال از رئیس‌جمهور برای روحانی ارسال شده تا در مدت یک هفته، نمایندگان وی برای حضور در مجلس معرفی شوند.

تسنیم: فرمانده ناجا از مسوولان خواست که مدیریت بیشتری در فضای مجازی به ویژه هنگام وقوع اتفاقات خاص داشته باشند.

ایسنا: دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با استناد به اطلاعات حاصل از روش‌های درمان اعتیاد گفت: بالاترین میزان موفقیت کشورها در درمان اعتیاد و بهترین حالت پس از پاکی، ۲۰ درصد است از این‌رو بهترین راه مبارزه با اعتیاد معتاد‌ نشدن است.

ایرنا: وزیر امور خارجه در جریان سفر به صربستان در جمع ایرانیان حاضر در این کشور گفت: کسی که اولویت اولش پاره کردن برجام بود و آن را بدترین توافق تاریخ آمریکا می‌داند، یک‌سال و دو ماه است هنوز نتوانسته به این کار دست بزند و می‌داند چه هزینه‌ای باید پرداخت کند.

ایسنا: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ گفت که عوارض خروج از کشور برای سفرهای غیرزیارتی در سال آینده افزایش می‌یابد.

ایلنا: مهدی شیخ، نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نظر اغلب نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خصوص در دو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی تبدیل شدن سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به وزارتخانه است.

تسنیم: رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: در حقیقت انتشار بیماری ابولا دست‌مایه حمله بیوتروریسمی آمریکا به کشور چین برای تضعیف و از بین بردن بازار داغ توریسم و گردشگری در آن کشور بود و هم‌اکنون دنیا به سمتی در حال حرکت است که تهدیدات زیستی از طریق دستکاری‌های ویروسی تبدیل به یک سلاح برای برخی کشورها شده است.

تسنیم: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ای‌کاش مسوولان، مردم و اصحاب رسانه با زبان امید با یکدیگر سخن بگویند. ما از یک کاه کوه می‌سازیم، یک نقص را به اندازه یک اقیانوس جلوه می‌دهیم در حالی که سایر کشورها نقص‌هایی بسیار بزرگ‌تر از ما دارند.

ایسنا: معاون امور بین‌الملل دبیر ستاد حقوق بشر گفت: ما شخصی را به خاطر عقیده‌اش در جمهوری اسلامی بازداشت نمی‌کنیم، مگر اینکه جرمی را مرتکب شود که در آن صورت تفاوتی ندارد که جزء چه مذهب، گروه یا فرقه‌ای باشد.

ایرنا: وزیر ارتباطات گفت که رفع فیلتر توئیتر را به دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی ارجاع داده و این مساله در آنجا در حال بررسی نهایی است.

ایلنا: رئیس اسبق سازمان صداوسیما گفت: این گفت‌وگوی ملی که اصلاح‌طلبان از آن دم می‌زنند، برخی‌هایشان اصلاً قبول ندارند. وقتی در مجلس اکثریت داشتند حتی جواب سلام ما را هم نمی‌دادند.

دراین پرونده بخوانید ...