شناسه خبر : 34649 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: انوشیروان محسنی‌بندپی استاندار تهران در مورد اجرای طرح ترافیک در پایتخت گفت: در کمیته اجتماعی انتظامی در مورد طرح ترافیک صحبت و مواردی مطرح شد ولی انتظارات ما از رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در ناوگان حمل‌ونقل عمومی برآورده نشده است.

فارس: وزیر آموزش و پرورش از برقراری فوق‌العاده ویژه در رتبه‌بندی معلمان، در حقوق خرداد آنها خبر داد و اظهار کرد: برقراری فوق‌العاده ویژه در رتبه‌بندی معلمان در حقوق این ماه معلمان اجرا می‌شود. تمام اقدامات انجام شده است و حقوق خرداد معلمان بر اساس احکام جدید و احتساب فوق‌العاده ویژه، است.

تسنیم: مدیرکل دفتر حفاظت و حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست گفت: کلینیک بازپروری پارک پردیسان تهران با قوت به فعالیت خود ادامه می‌دهد، امیدواریم بتوانیم حداقل ضوابط را از سازمان دامپزشکی به عنوان متولی این بخش اخذ کنیم.

تابناک: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، سیماسادات لاری را با حفظ سمت و پست سازمانی به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت منصوب کرد؛ انتصابی که به نوعی حکم عزل جهانپور، سخنگوی نام‌آشنای وزارت بهداشت در ایام کرونا را دارد!

ایسنا: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خواستار تشکیل سریع اجلاس ششم کشورهای حاشیه دریای خزر در باکو آذربایجان شد و گفت: با تصویب راه‌اندازی دبیرخانه دائمی در یک هم‌افزایی جهانی بسیاری از مشکلات زیست‌محیطی برطرف خواهد شد.

ایرنا: رئیس اداره اوقاف شهرستان ری با رد فروش قبر با قیمت‌های چندصد میلیون‌تومانی در بقاع متبرکه جنوب تهران گفت: بهای هر قطعه قبر به صورت سالانه در کمیسیون تعیین قیمت قبور اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران تعیین و ابلاغ می‌شود.

ایسنا: شهرام کجوری مدیر گروه آموزش‌های رسمی شبکه آموزش سیما درباره آغاز به کار «مدرسه تابستانی»، از هفته اول تیرماه گفت: از ابتدای تیرماه «مدرسه تابستانی» در مقطع ابتدایی بعد از یک وقفه کوتاه که پس از امتحانات پایان سال تحصیلی صورت گرفت، دوباره روی آنتن شبکه آموزش سیما می‌رود.

ایرنا: مدیرکل محیط زیست استان مازندران گفت: تمام پلاژها و مجتمع‌های دولتی و حاکمیتی حاشیه دریای خزر در این خطه شمال کشور به استقرار سامانه تصفیه‌خانه فاضلاب برای ادامه فعالیتشان مجاب شدند.

فارس: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: عمده‌ترین هدف از سامانه پهپادی کشف تخلفات حادثه‌ساز خودروها در جاده مانند سرعت و سبقت غیرمجاز و حرکات خطرآفرین رانندگان است.

دراین پرونده بخوانید ...