شناسه خبر : 33436 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: از ابتدای اسفندماه طرح ویژه ترافیکی را در تهران خواهیم داشت. چراکه طبق پیش‌بینی‌های ما در ماه‌های پایان سال ترافیک در تهران 10 تا 15 درصد افزایش خواهد داشت.

ایرنا: رئیس پلیس تهران بزرگ اعلام کرد: فرد هتاک به تصویر سردار شهید قاسم سلیمانی که در کمتر از ۲۴ ساعت بازداشت شده بود، پس از دریافت تذکر از سوی مراجع قانونی آزاد شد.

فارس: سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: نگرانی سازمان انتقال خون کاهش سطح ذخایر خون در کشور است و باید توجه کرد که ایران سالانه به دو میلیون و ۱۰۰ هزار واحد خون اهدایی نیاز دارد.

ایرنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با بیان اینکه سالانه میلیاردها تومان صرف تهیه کاغذ جریمه می‌شود، گفت: از اسفندماه ۹۸ قبض جریمه کاغذی به‌طور کامل در کشور حذف و این کار به صورت هوشمند انجام خواهد شد.

ایلنا: سردار اشتری درباره اظهارات وزیر کشور مبنی بر دستگیری افرادی در رابطه با کیک‌های آلوده به قرص گفت: متاسفانه این اقدام بیشتر یک عملیات روانی بود.

ایلنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حدود یک درصد دانش‌آموزان در معرض شدید آسیب‌های روحی و ۳۰ درصد نیازمند توانمندسازی هستند.

ایرنا: رئیس اداره مراقبت از بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هیچ موردی از کروناویروس مرس که اخیراً در جنوب شرقی آسیا به ویژه در چین دیده شده، در ایران نیست اما مراقبت‌های مرزی برای پیشگیری از بروز این بیماری از جمله در فرودگاه امام خمینی (ره) فعال شده است.

ایسنا: رئیس اداره نظارت بر امور حیات‌ وحش استان تهران ضمن اشاره به تلف شدن یک گوزن نر «مرال» در مرکز نگهداری از حیات‌ وحش پارک ملت تهران گفت: علت تلف شدن این گوزن مبارزه برای جفت‌گیری اعلام شده است.

فارس: ترانه علیدوستی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون به دادسرای رسانه احضار شده است. وی روز سه‌شنبه گذشته به دادسرا احضار و با قرار کفالت آزاد شد.

فارس: رئیس کانون سردفتران طلاق و ازدواج گفت: سند طلاق حذف می‌شود و به صورت کاملاً الکترونیکی، تک‌برگی و به صورت پرینت از سامانه قابل دریافت خواهد بود.

تسنیم: رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: کارت بانکی پنج هزار و ۵۰۰ خانوار روستایی در مناطق سیل‌زده که مددجوی بهزیستی هستند، معادل دو ماه مستمری شارژ شده که از سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال تا ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال (بر اساس بعد خانوار) تعیین شده است.

دراین پرونده بخوانید ...