شناسه خبر : 31411 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایلنا: حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور توضیح داد: تعداد ۶۱۵ هزار و ۴۵۲ داوطلب در آزمون ارشد ثبت نام کردند و همچنین تعداد ۴۰ هزار و ۷۶۴ داوطلب در دو کدرشته (رشته‌های شناور) متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ شدند.

ایرنا: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: ۲۱۷ هزار جاده در کشور وجود دارد و ۵۶ درصد تصادفاتی که رخ می‌دهد، مربوط به نقاط حادثه‌خیز این جاده‌هاست.

مهر: پیرو دستورالعمل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مهلت ثبت نام شرکت‌ها و رانندگان متقاضی سرویس مدارس از ۲۲ تیرماه لغایت ۱۰ مردادماه ۹۸ است و از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان انجام می‌شود.

 ایرنا: معاون اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در کشور ما، کارآفرینان خصوصی به ویژه زنان کارآفرین پرتوان عمل می‌کنند اما در امر سیاستگذاری معطوف به کارآفرینی، دچار تزلزل و ضعف یا در مواردی سیاست‌زدگی شده‌ایم.

خبرآنلاین:  زارعی، معاون فرهنگی شهردار مشهد، که در نشست خبری شهردار پشت تلفن به خبرنگاران فحاشی کرده بود استعفا داد و شهردار مشهد استعفای او را پذیرفت.

ایسنا:  دادگاه پرونده قتل میترا استاد همسر دوم شهردار پیشین تهران صبح روز شنبه ۲۲ تیرماه به صورت علنی در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی برگزار می‌شود.

ایرنا: رئیس ستاد مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر ایران در مدینه منوره، از بازگشایی درمانگاه‌های این مرکز پزشکی در این شهر مقدس برای ارائه خدمات به زائران ایرانی حج تمتع ۹۸ خبر داد.

مهر: رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت ایمنی بازار تهران گفت: یکی از نگرانی‌های جدی که هم در بین مسوولان شهری اعم از شورا و شهرداری و هم مسوولان دولتی در شهر تهران وجود دارد، عدم ایمنی بازار تهران است.

تسنیم: معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش‌وپرورش درباره سرانجام حل مشکل ۱۱ مدرسه مورد اختلاف با بنیاد شهید گفت: نامه‌ای را به دفتر رهبری ارسال کرده‌ایم و اگر دستوری صادر شود، فصل‌الخطاب خواهد بود.

ایرنا: در درگیری نیروی انتظامی با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر در میناب فرمانده ایستگاه بازرسی چغازردی میناب به شهادت رسید و ۵۰۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها