شناسه خبر : 30786 لینک کوتاه

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

ایسنا: معــاون تـــوسعــه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان تهران از کمک ۲۶ میلیارد و ۸۳۵ میلیون‌تومانی مردم به مراکز نیکوکاری خبر داد و گفت: مبلغ ذکرشده در سال گذشته برای امور نیازمندان دریافت شده است.

باشگاه خبرنگاران: نویسنده متهم به تجاوز به دختران جوان که پیشتر حکم اعدامش به خاطر نقص در تحقیقات از سوی دیوان عالی کشور، نقض شده بود، دوباره از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به اعدام محکوم شد.

ایسنا: علیرضا رئیسی، معاون بهداشت وزیر بهداشت، گفت: در بازه سنی ۱۵ تا ۶۵ سال، ۱۲ میلیون نفر در کشور به نوعی اختلال روان‌پزشکی از خفیف تا شدید مبتلا هستند.

باشگاه خبرنگاران: دختری پنج‌ساله به خاطر شکنجه‌های نامادری در بیمارستان امام خمینی ارومیه بستری شده است. حکم جلب نامادری‌ای که دختربچه پنج‌ساله را پس از ضرب‌وشتم و شکنجه شدید روانه بیمارستان کرده بود صادر شد.

ایسنا: برگزاری بازی دو تیم پارس جنوبی بوشهر و سپیدار مازندران در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال بانوان در ساعت ۱۰ صبح، باعث گرمازدگی و بیهوش شدن برخی از بازیکنان تیم سپیدار شد.

ایلنا: مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران در مجلس، با انتقاد از در دستورکار قرار نگرفتن طرح اصلاح اساسنامه سازمان صداوسیما گفت: مردم صدای ربنای شجریان و برنامه عادل فردوسی‌پور را دوست دارند ولی علایق مردم از صداوسیما حذف می‌شود.

ایسنا: دادستان کرمان از احضار تعدادی از مسوولان سابق سازمان میراث فرهنگی کشور به دادسرای این استان به دلیل تضییع حقوق بیت‌المال خبر داد.

ایرنا: سرپرست روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به کلیپ پخش‌شده از تنبیه دانش‌آموز ملاردی در فضای مجازی گفت: معلم خاطی توبیخ و به هیات رسیدگی تخلفات اداری معرفی شد.

میزان: جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند خانوادگی گروگانگیری و رهایی «باران» در شهرستان چابهار خبر داد. ۲۴ فروردین‌ماه دختربچه‌ای هشت‌ساله به نام باران شیخی در مسیر مدرسه ربوده شد. آدم‌ربایان ضمن تماس تلفنی با خانواده «باران»، مبلغ شش میلیارد ریال برای رهایی وی مطالبه کردند.

ایسنا: فرمانده انتظامی چالوس از کشف ۶۰۰ کیلو لواشک و مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...