شناسه خبر : 19152 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

تسنیم: در حالی که مرکز آمار پیش از این نرخ رشد اقتصادی سال 13۹۴ را یک درصد اعلام کرده بود، امیدعلی پارسا، رئیس این مرکز روز سه‌شنبه گفت: بر اساس استانداردهای بین‌المللی و با تعدیل نهایی، رشد اقتصادی سال گذشته 9 /0 درصد بوده است.
مهر: بهمن عبداللهی، رئیس اتاق تعاون ایران از آغاز مذاکره با بانک مرکزی برای تاسیس بانک‌های تعاونی جدید خبر داد و گفت: در مذاکره با بانک مرکزی توافقات اصولی صورت گرفته و این مذاکرات ادامه دارد.
ایسنا: ابراهیم درستی، نایب‌رئیس اتاق اصناف ایران ضمن اعلام اینکه هیچ‌گونه مجوزی به منظور برپایی نمایشگاه پاییزه صادر نشده، تصریح کرد: ۱۰۰ درصد مخالف برپایی نمایشگاه پاییزه هستیم و هر اقدامی در این راستا غیرقانونی است.
ایرنا: وزارت نیرو اعلام کرد: ذخیره آب 77 سد بزرگ کشور در آخرین روزهای سال آبی 1395-1394 کمتر از 40 درصد است.
فارس: عبدالناصر همتی، رئیس‌کل بیمه مرکزی با اشاره به تصویب قانون ۶۶ ماده‌ای بیمه شخص ثالث از پرداخت خسارت بدون کروکی توسط شرکت‌های بیمه تا سقف شش میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خبر داد.
تسنیم: با بهره‌برداری از ۸۶۶ مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی از ابتدای تابستان تا میانه شهریورماه، ظرفیت اسمی تولید برق کشور به ۷۵ هزار و ۵۴۹ مگاوات رسید.
اقتصادنیوز: هیات دولت به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت با لغو تخفیف سود بازرگانی 51 قلم کالا و همچنین به پیشنهاد وزارت جهاد کشاورزی با لغو تخفیف تعرفه 18 قلم کالای دیگر موافقت کرد تا مجموعاً تخفیف تعرفه حدود 70 قلم کالا لغو شود.
ایسنا: مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از برنامه‌ریزی برای یکپارچه‌سازی شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) خبر داد.
ایبنا: یک منبع آگاه در بانک مرکزی ادعای نماینده مجلس درباره تذکر شورای عالی امنیت ملی به رئیس‌کل بانک مرکزی نسبت به امضای FATF را تکذیب کرد و خواهان دقت نظر بیشتر نمایندگان مجلس و مسوولان درباره این‌گونه موضوعات شد.
مهر: همزمان با کاهش واردات نفت ژاپن از کشورهای عربی حاشیه جنوبی خلیج فارس، رکورد صادرات ایران به ژاپن با فروش روزانه ۲۵۷ هزار بشکه نفت خام شکسته شد.
تسنیم: مدیرکل خدمات سازمان حمایت با اشاره به اینکه ماهانه 100 هزار گوشی آیفون قاچاق در کشور خرید و فروش می‌شود گفت: این سازمان صلاحیت 18 شرکت برای واردات رسمی تلفن همراه آیفون را تایید کرده است.
ایرنا: مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی ضمن اعلام توقف فروش کالاهای قاچاق، از فروش یک تریلیون و 67 میلیارد ریال اموال منقول و غیرمنقول در پنج‌ماهه نخست امسال خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها