شناسه خبر : 13452 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

ایرنا: وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال رکورد تولید گندم در کشور با عبور از مرز 10 میلیون و 300 هزار تن شکسته شد.
تسنیم: وزیر نیرو با بیان اینکه سال جاری خاموشی از بابت کمبود تولید برق وجود نداشته است، گفت: تا پایان سال ۳۲ هزار میلیارد تومان بدهی دولت به پیمانکاران پرداخت می‌شود.
مهر: با تصمیم هیات وزیران، وزارت راه و شهرسازی موظف شد تمهیدات لازم برای واگذاری واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر به پیمانکاران، شرکت‌ها و طرف‌های قرارداد و سایر خریداران را فراهم کند.
ایسنا: معاون بانک،‌ بیمه و شرکت‌های دولتی وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به ماجرای حقوق‌های غیرمتعارف گفت: دوره برکناری مدیران بانکی به پایان رسیده است.
صدا و سیما: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با وجود ادامه رایزنی با شرکت‌های فروشنده هواپیما، مشکل ارتباطات مالی روند خرید هواپیما را کند کرده است.
فارس: تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی سه‌ماهه سال 1395 به بخش‌های اقتصادی مبلغ 934 هزار میلیارد ریال بوده که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ 286 هزار میلیارد ریال (معادل 1 /44 درصد) افزایش داشته است.
ایرنا: علی کاردر، معاون وزیر نفت گفت: راه‌اندازی یک فاز پارس جنوبی، 5 /1 تا 2 درصد در تولید ناخالص ملی (GNP) اثر می‌گذارد.
اقتصادنیوز: وزیر اقتصاد در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: مرکزی برای شناسایی بدهی‌های دولت در وزارت اقتصاد دایر شده که در بررسی‌هایی که انجام داده رقم بدهی‌های دولت را 600 هزار میلیارد تومان برآورد کرده است.
ایرنا: معاون اقتصادی بانک مرکزی اطمینان داد تهاتر بدهی دولت به بانک‌ها از محل تسعیر ارز به گونه‌ای انجام می‌شود که آثار منفی بر پایه پولی و نقدینگی نداشته باشد.
تسنیم: بر اساس نتایج سازمان ملی استاندارد از کیفیت بنزین در سال 13۹۴ باکیفیت‌ترین بنزین در تهران و شیراز و بی‌کیفیت‌ترین در اصفهان و اراک عرضه شده است.
الف: رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بانک مرکزی هیچ‌گونه نظارت عملیاتی بر بانک‌ها و موسسات مالی ندارد، گفت: در کمیسیون اقتصادی مجلس طرحی را نهایی کردیم تا در چارچوب برنامه ششم ساختار جدیدی به نام «سازمان نظارت بر عملیات بانک‌ها» تشکیل شود.
ایلنا: هیات وزیران مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی ۳۰ ردیف تعرفه را افزایش و یک ردیف تعرفه را کاهش داد.
صدا‌و‌سیما: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از تردد بدون محدودیت شناورهای بزرگ و خطوط کشتیرانی معتبر دنیا در بنادر ایران خبر داد.
ایرنا: معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: پس از برجام بانک‌های ایرانی تاکنون با 450 بانک خارجی روابط کارگزاری برقرار کرده‌اند.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید