شناسه خبر : 29155 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اجتماعی)

فارس: مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران از حمله افراد مسلح به درمانگاه بیمارستان امام خمینی خبر داد و گفت: این افراد، بیماری را که از زندان به بیمارستان منتقل شده بود فراری دادند.

تسنیم: ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، از تدوین طرحی برای تعیین ۱۴ سکه به ‌عنوان معیار محاسبه مهریه در محاکم قضایی خبر داد.

صداوسیما: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان گفت: تداوم خشکسالی‌ها موجب خشک شدن 110 حلقه چاه تامین آب آشامیدنی روستاهای استان شده و این چاه‌ها از شبکه آبرسانی خارج شده است.

ایرنا: رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی گفت: تصویر تسلیم شدن ملوانان آمریکایی در کتاب درس آمادگی دفاعی پایه دهم وارد شده تا عزت ایران و ذلت آمریکا را به نمایش بگذاریم.

ایسنا: شعبه 101 دادگاه کیفری 2 شیراز احکام 28 متهم پرونده تخلف اعضای شورا و شهردار مرودشت با عناوین اتهامی راشی، مرتشی، تدلیس در معاملات دولتی و اختلاس را صادر و این افراد را جمعاً به 304 و نیم سال حبس و 28 میلیارد ریال جزای نقدی و 81 سال انفصال از خدمات دولتی محکوم کرد.

ایرنا: 27 پرنده شکاری (سارگپه) و عقاب صحرایی به دلیل تغذیه از لاشه مرغ‌هایی که در نزدیکی یکی از روستاهای اطراف شهرستان سروستان رها شده بود، مسموم و تلف شدند.

میزان: دادستان عمومی و انقلاب آبادان گفت: یکی از اعضای شورای اسلامی شهر آبادان به اتهام ارتشاء با صدور قرار بازداشت موقت به زندان اعزام و دستورات قضایی لازم به منظور جلب دیگر افراد تیم مزبور صادر شده است.

ایرنا: علیرضا آوایی، وزیر دادگستری، با اشاره به اجرای موافقت‌نامه انتقال محکومان با کشور افغانستان گفت: حدود پنج هزار زندانی افغانستانی در ایران داریم. همچنین 22 زندانی از اتباع ایرانی در افغانستان هستند.

ایسنا: اصغر جهانگیر، رئیس سازمان زندان‌ها، گفت: 75 درصد زندانیان ما به صورت مستقیم و غیرمستقیم مرتبط با جرائم مواد مخدر هستند. مواد مخدر، سرقت و جرائم علیه اشخاص سه جرم نخست در کشور هستند.

ایلنا: بنا بر گفته‌های رئیس اورژانس گنبدکاووس، در شهرک صنعتی گنبدکاووس، دو کارگر با حدود ۳۰ سال سن که برای رفع مشکل یک تانکر قیر به داخل آن رفته بودند، دچار سوختگی شدید ۹۰ و ۷۰ درصد شدند.

مهر: مدیرعامل آتش‌نشانی مشهد از شهادت آتش‌نشان مشهدی حین عملیات امداد و نجات در این شهر خبر داد.

ایسنا: نمایندگان مجلس مصوب کردند که اگر کسی هویت طفل و نوجوان بزه‌دیده را در رسانه‌های گروهی افشا کند، مستوجب مجازات خواهد شد.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها