شناسه خبر : 230 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

مهر: علی مویدی، قائم‌مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر، از تایید خرید و فروش نوزادان زنان معتاد خبر داد و گفت: اگر مبادی قانونی اجازه دهد، آمار دانش‌آموزان معتاد ارائه می‌شود.
ایلنا: علی باقرزاده، رئیس سازمان نهضت سوادآموزی، با اعلام اینکه حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار بی‌سواد مطلق ایرانی داریم، گفت: بخشی از این بی‌سوادها، آموزش‌ناپذیر هستند و به عنوان بی‌سواد محسوب می‌شوند. اینکه ممکن است بین آمار بی‌سوادی که ما اعلام می‌کنیم و آمار سرشماری، تفاوتی وجود داشته باشد به مساله آموزش‌ناپذیرها برمی‌گردد.
ایسنا: مازیار حسینی، معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران، از آغاز به کار رسمی اپلیکیشن درخواست تاکسی در تهران خبر داد و با بیان ویژگی‌های این اپلیکیشن گفت: این برنامه فعالیت خود را با 2500 راننده تاکسی آغاز کرده و 12 هزار و 500 نفر هم در نوبت آموزش قرار دارند.
ایلنا: حسن قاضی‌زاده‌هاشمی، وزیر بهداشت، گفت: ایرانیان در سنین ۳۵ تا ۴۵ سال بیش از ۱۳ دندان پوسیده و افتاده دارند و این در حالی است که در سایر کشورها کمتر از چهار است. به گفته هاشمی، از هر ۱۰ دانش‌آموز ۹ نفر مشکل دندان دارند.
میزان: رئیس پلیس استان فارس از دستگیری سارقان 20 میلیارد ریال طلا از یک خانه خبر داد.
مهر: رضا صالحی‌امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده حداکثر افزایش قیمت بلیت سینما برای سینماهای درجه ممتاز در سال 13۹۶، ۲۰ درصد و بقیه سینماها در درجات بعدی نیز کمتر از این درصد خواهد بود.
ایرنا: پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: 133 تن در این استان از ابتدای فروردین تا پایان بهمن سال 1395 بر اثر مسمومیت با قرص برنج، جان خود را از دست دادند.
مهر: عسگر قاسمی‌آقباش، وکیل مدافع خانواده ستایش قریشی، گفت: حکم اعدام قاتل ستایش قریشی تا خردادماه اجرا نمی‌شود. خانواده ستایش قریشی به عنوان یک راهکار موقت قانونی، موضوع اجرای اعدام به جای قصاص را به منظور عدم پرداخت تفاضل دیه مطرح کردند. موضوع اعدام قاتل متوقف نشده است و تا زمان رسیدگی به این پرونده در تاریخ مذکور، حکم اجرا نمی‌شود.
میزان: یکی از مجروحان حادثه انفجار پمپ گاز در شیراز جانش را از دست داد. این حادثه در پمپ گاز احمدآباد رخ داد. مخزن گاز سی‌ان‌جی یک دستگاه خودرو هنگام سوخت‌گیری دچار انفجار شده و بر اثر شدت این حادثه سه خودرو دیگر و بخش عمده‌ای از جایگاه سوخت به شدت تخریب شد.
ایسنا: علیرضا جاوید، معاون فنی عمرانی شهرداری تهران، از برچیده شدن پل روگذر گیشا تا پایان شهریورماه خبر داد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها