شناسه خبر : 14339 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

اعتماد: بررسی طرح «افزایش تعداد اعضای ستاد شورایاری‌های شهر تهران از پنج نفر به ۱۱ نفر» در یکصد و چهل و پنجمین جلسه شورا در دستور کار قرار گرفت.

ایسنا: مهدی اسماعیل‌بیگی، معاون نظارت و امور مناطق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از نصب برچسب نرخ جدید تمامی تاکسی‌های تلفنی، گردشی و تاکسی‌های خطی طی هفته گذشته خبر داد.

مهر: رئیس جمعیت هلال‌احمر، محمدرضا عارف را در سمت عضو شورای عالی جمعیت هلال‌احمر ابقا کرد.

ایرنا: علی‌اکبر محزون مدیرکل دفتر آمار و اطلاعات جمعیتی و مهاجرت سازمان ثبت‌احوال کشور با بیان اینکه آمار طلاق در کشور همچنان رو به افزایش است، گفت: در سال گذشته هر ساعت ۱۹ طلاق به ثبت رسیده است.

مهر: اقبال شاکری عضو شورای شهر در واکنش به ضرب‌الاجل وزارت ورزش و جوانان به حسین رضازاده: وزارت ورزش اعلام کرده در صورتی که رضازاده بخواهد در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری شرکت کند، باید تا ششم اردیبهشت‌ماه استعفا دهد.

ایرنا:‌ معصومه ابتکار رئیس محیط زیست: این سازمان به سیستم پایش و نظارت بر پارازیت‌ها مجهز می‌شود.

مهر: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور: 520 شهر کشور با کم‌آبی روبه‌رویند.

ایسنا: مدیر ملی کارگروه مقابله با پدیده گرد و غبار با بیان اینکه منشاء ریزگردهای روزهای اخیر غرب کشور خارجی است، گفت: وقوع گرد و غبار طی سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش خواهد داشت.

فارس: سیدمجید خرازیان‌مقدم مدیرکل دفتر تنوع زیستی و حیات وحش سازمان حفاظت محیط زیست: ما متولی کشتن سگ‌های ولگرد با اسید نیستیم، طبق قانون سگ‌های ولگرد بیمار باید از طریق مرگ بدون درد معدوم شوند.

ایرنا: علی نیک‌فرجام، مدیر گروه تخصصی مدیریت بیماری‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران: تب مالت در کشور افزایش یافته است که ناکافی بودن امکانات و ناتوانی در کنترل بیماری در دام از جمله دلایل این افزایش است. سالانه ۱۹ هزار نفر در کشور به تب مالت مبتلا می‌شوند.

فارس: رسول دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو: ما از سازمان دامپزشکی این سوال را داریم که اگر گوشت بوفالوی هندی مورد تایید است، چرا فقط باید در سوسیس و کالباس مصرف شود.

ایلنا: محمد باقری، فعال حقوق صنفی کارگران در تهران از تصمیم سازمان تامین اجتماعی در سال 13۹۴ مبنی بر عدم تمدید دفترچه‌های بیمه کارگران ساختمانی تا زمان بازرسی از محل کار این کارگران انتقاد کرد و هشدار داد روش بازرسی تامین اجتماعی به حذف بیمه کارگران بیکار ساختمانی می‌انجامد.

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها