شناسه خبر : 36653 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

چرا زبان آلمانی جز یکی از ده زبان اول دنیای اینترنت است ؟

افراد زیادی متقاضی کار در کشور آلمان هستند، چون آلمان از دسته کشور های پیشرفته جهان و جز کشورهای برتر اروپا است.

در چند سال  اخیر اقدام به جذب نیروی کار متخصص و صدور ویزا های کار کرده و مهاجران زیادی هر ساله به کشور آلمان سفر میکنند و دانشجویان بین المللی تحصیل در آلمان را به دلیل سطح علمی بالا و دانشگاه های رایگان انتخاب می کنند و افراد ماهر  و متخصص مهاجرت به آلمان از طریق تخصص انتخاب می کنند.

آلمان، کشوری صنعتی است به همین دلیل  نیازمند نیروی کار است به همین دلیل قوانین مهاجرت در سال 2020 شرایط اقامت را آسان کرده در حالی که در سالهای گذشته اخذ اقامت برای کشور آلمان به این راحتی نبود و باید به زبان آلمانی تسلط کامل داشتند.

قوانین سال 2020 با ارائه مدرک تحصیلی، مانند فوق دیپلم و  یا مدرک فنی حرفه ای می توانید برای ویزای کار اقدام کنید. در کشور آلمان ،کارفرما تنها زمانی می تواند نیروی خارجی استخدام کند که نیروی آلمانی کافی نباشد،فرق متفاوت قوانین آلمان با سایر کشورها این است برای گرفتن ویزا،امتیاز بندی صورت نگرفته است.

صفر تا صد یادگیری زبان آلمانی در آموزشگاه زبان گات

هنگامیکه تصمیم می گیرید،در کشوری اقدام به کاریابی کنید و در آن کشور زندگی کنید باید نرخ بیکاری آن کشور را مدنظر داشته باشید که اگر نرخ بیکاری آن بالا باشد قطعا افراد بیکار زیادی در از خود آن کشور در آن کشور هستند که اولویت کار با آنها است تا افراد غیربومی و خارجی و حتی مهاجران اما در صورتی که نرخ بیکاری پایین باشد می توانید برای کار در آن کشور اقدام کنید

مخصوصا اگر در رشته خود تخصص کافی را داشته باشید، می توانید با کمک گرفتن از افراد متخصص در امر مهاجرت به جستجوی کار در کشور دلخواه تان بپردازید،هرچند بهتر است قبل از رفتن به آلمان،زبان آلمانی را یاد بگیرید.افرادی که به دنبال کار تضمینی در آلمان هستند و با ارسال رزومه کاری در جستجوی کار در آلمان هستند

و با داشتن شرایط گرفتن ویزای کاری لیست مشاغل مورد نیاز کشور موردنظر خود را بررسی می کنند که در صورتی که رشته و تخصص شما جز لیست مشاغل باشد میتوانید به آن کشور سفر کرده و در حرفه خود مشغول به کار شوید . ساعات کاری در آلمان اینگونه است که در هفته 38 ساعت کار و در یک سال 18 روز مرخصی به کارمند تعلق می گیرد

یادگیری زبان آلمانی در گات چقدر طول میکشد ؟

کشور آلمان جز کشورهای پر قدرت و توانمند اتحادیه اروپا است که به این کشور قطب صنعتی اتحادیه اروپا گفته می شود. این کشور از اقتصاد قوی برخوردار است و همین امر نشان دهنده وضعیت بازار کار و رضایتمندی نیرو های کاری در این کشور است. همسایگان کشور آلمان، لوکزامبورگ، فرانسه، سوئیس، هلند و چک هستند.

کشور آلمان با توجه به اقتصاد قوی و صنعتی بودن آن، بستر مناسبی را برای پذیرش نیروی کار خارجی در آلمان فراهم کرده و تنها با داشتن ویزای کار می توانند به آلمان بیایند و مشغول به کار شوند.گرفتن کار در آلمان از میان روش های مختلف مهاجرت روشی مناسب و کم هزینه است.زبان آلمانی یکی از مهمترین و پرکاربردترین زبانها است پس بهتر است یک آموزشگاه آلمانی خوب را انتخاب و تعیین سطح زبان آلمانی انجام دهید.

سطوح زبان آلمانی