شناسه خبر : 3904 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

با خبرگزاری‌ها

جماران: سیدحسن خمینی، فرزند یادگار امام راحل: اگر رئیس‌جمهوری وظیفه دارد که قانون اساسی را اجرا کند باید توانایی آن را داشته باشد؛ او حق دارد شرایط برایش مهیا باشد./ اگر رسانه‌ها تکلیف دارند حقایق را بگویند، مانعی نباید بر سر راه آنها باشد.
فارس: حسن روحانی، رئیس‌جمهوری: هرچه برای حل مسائل پیش می‌رویم یک داستانی درست می‌کنند؛ یک‌دفعه FATF را نجس اعلام کردند./ سبک دولت قبلی در عرصه سیاست خواندن اعلامیه بود که تا قیامت هم جواب نمی‌داد./ برجام برای مملکت گشایش ایجاد کرد.
ایسنا: محمدعلی نجفی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، با اشاره به انتشار برخی اخبار در خصوص ریاستش بر ستاد انتخاباتی حسن روحانی گفت: در خصوص ریاست ستاد انتخاباتی آقای روحانی هنوز بحثی مطرح نشده و اطلاعی در این رابطه ندارم.
ایلنا: حسن روحانی، رئیس‌جمهوری در قزوین: ایجاد آرامش در کشور و گشایش در روابط خارجی مهم‌ترین هدف دولت است.
انتخاب کمال‌الدین سجادی سخنگوی، نایب‌رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری به عنوان رئیس کمیته انتخاباتی جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخابات سال ۹۶ انتخاب شد.
ایرنا: علی‌اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران: تهدید جدی با انتخاب «ترامپ» متوجه توافق هسته‌ای نمی‌شود.
تسنیم: حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات: بعد از شهادت احمدی‌روشن، بر اساس اطلاعات به دست آمده از موساد، صهیونیست‌ها از ترور فیزیکی با گلوله پشیمان شدند چرا که بعد از ترور او جمعیت دانشجوی کشور به سمت رشته‌های هسته‌ای رفتند، خواسته آنها ایجاد وحشت در نخبگان بود.
انتخاب: فایننشال تایمز مطرح کرد: احمدی‌نژاد از کاندیداتوری انصراف داد، تندروها بی‌کس شدند./ گزینه مقابل روحانی در لحظات آخر رونمایی می‌شود.
تسنیم: سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد: کجا برجام جلوی جنگ را گرفت؟ اگر مدافعان حرم نبودند امروز داعش وسط ایران بود./غلط است که می‌گویند دو بار جلوی جنگ را گرفتیم، یک‌بار دولت اصلاحات، یک‌بار هم این دولت! اگر خط سیاست خارجی را بر اساس توسعه تعامل با کفر قرار دهیم، نخستین شکست متعلق به ماست، امروز ما وظیفه داریم در مقابله با کفر، همه اسلام را پای کار بیاوریم و در خط تساهل و تسامح با کفر قرار نگیریم.
عصر‌ایران: غلامعلی حدادعادل رئیس پیشین مجلس شورای اسلامی با انتشار مطلبی در حساب توئیتر خود نسبت به همگانی شدن دلواپسی در خصوص برجام واکنش نشان داد. وی در این توئیت اعلام کرد: «دیروز فقط اصولگرایان دلواپس برجام بودند، امروز همه دلواپسند.»

دراین پرونده بخوانید ...

دیدگاه تان را بنویسید

 

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها