شناسه خبر : 33426 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بهترین راه خرید از چین و سایت های خارجی

بدون شک خرید از چین نقطه عطفی در روند توسعه کسب و کارهای دیجیتالی است، این بازار فوق العاده ارزان و باکیفیت که مرجع دسته اول عرضه بسیاری از کالاها به بازار مصرف است به عنوان تنها جایی که می شود برای فروشگاه‌های بزرگ محصولات اولیه را خریداری کرد مطرح است.

خرید از مرکز اصلی آن مسئله‌ای است که برای  مراکز پخش و فروشگاه های دیجیتالی  که قصد فروش  محصولات مختلف دیجیتالی را دارند به عنوان مهمترین اقدام محسوب می شود. البته کمپانی های تولید کننده و شرکت های بزرگ تولیدی به راحتی امکان دسترسی به محصولات خود را توسط دفاتر فروشی که در کشور چین دارند فراهم نموده اند . شما نیاز به یک رابطه دارید که بتواند شما را با این مراکز پیوند دهد.

به نظر می‌رسد سایت فروشگاهی بنگ گود که تجربه خرید از چین و به طور خاص خرید از فروشگاه یوپین را در پرونده خود دارد یک گزینه فوق‌العاده برای این گونه فعالیت ها به حساب می آید. سایت بنگ گود با تجربه فراوانی که در این زمینه دارد می تواند به راحتی همه آنچه که شما نیاز دارید را برایتان تهیه کرده و با کمترین هزینه ها در اختیارتان قرار دهد.

بازار چین مرکز اقتصادی دنیاست

وقتی شما وارد بازار معامله با چین می شوید خیالتان راحت است که از هر حیث یک فروشگاه قابل اعتماد هست که می توانید از نظر قیمت با اطمینان به مشتریانتان بگویید که ارزان‌تر از شما هیچ جای دیگر پیدا نمی شود. بسیاری از کالاها در کشور چین تولید می شوند و در دسترس مشتریان در سراسر جهان قرار می گیرند به همین دلیل تاجران و افرادی که فروشگاه های مختلفی در سراسر دنیا دارند هرگز با مشکلاتی نظیر ترجمه یا مسائلی نظیر گمرک و ارتباط با کارخانه‌های تولیدکننده پیدا نمی کنند.

بنگ گود

چرا که این کشور به عنوان یکی از اقتصادهای بزرگ دنیا برای همه این موارد تمهیدات خاصی اندیشیده است و شما به راحتی می توانید از چین خرید کنید بدون اینکه نگران ارتباط برقرار کردن با تولیدکنندگان و کارخانه‌داران چینی باشید. این مسئله می تواند یک الگوی بسیار مناسب برای تولیدکنندگان و کارخانجات مستقلی که در کشورهای آسیایی خصوصاً کشور ما ایران مشغول به فعالیت هستند باشد که آنها نیز برای خریداران مختلفی از کشورهای منطقه متقاضی خرید کالاهای آنها هستند و شرایطی فراهم می کنند که به راحتی بتوانند با آن ها ارتباط برقرار کرده و محصولاتی که نیاز دارند را سفارش دهند.

سایت بنگ گود خرید مستقیم از یوپین‌ چین

سایت بنگ گود بر اساس تجربه های فراوانی که در سالهای متمادی در زمینه خرید محصولات مورد نیاز فروشگاه ها و مشتریان خود به دست آورده است به خوبی با همه ابعاد و جوانب خرید از چین آشنایی دارد. مسئله بسیار مهمی که می تواند برای شما بسیار حائز اهمیت باشد این است که شما فقط وقتی که از طریق یک مرجع مطمئن و باتجربه اقدام به خرید از چین می کنید می توانید اطمینان داشته باشید که هیچ گونه سوء استفاده از شما صورت نمی‌گیرد و شما کالای مورد نظرتان را با نازلترین قیمت تهیه کرده اید، در غیر این صورت امکان دارد در دام فریب کاران دنیا دلالانی که با قیمت بالاتر کالاها را به شما می فروشند بیفتید زیاد است، بنابراین می‌توان سایت فروشگاهی بنگ‌گود و خدمات خرید از چین را که این شرکت ارائه می‌کند، به عنوان خدمات قابل اطمینان و حتی ضروری به حساب آورد چراکه در غیر این صورت امکان سوء استفاده از شما و سرمایه شما وجود دارد.

سفارش از چین  برای چه کسانی مناسب است ؟

سفارش از چین  و خرید از فروشگاه یوپین  با شرایطی که سایت فروشگاهی بنگ گود فراهم کرده است می تواند گزینه قابل قبولی برای بسیاری از فروشگاه ها که قصد خرید محصولات دیجیتالی و کالاهای مختلف از کشور چین را دارند یک گزینه ایده آل باشد.

اگر شما به عنوان یک فروشنده معمولی تا به امروز محصولات خود را از طریق تامین کننده های مختلفی که در دسترس بودند تهیه کرده اید، شاید بد نباشد نگاهی به شرایط فروش محصول در سایت بنگ گود بیندازید این سایت در کمترین زمان همه محصولاتی که نیاز دارید را برای شما تهیه می‌کند و اصلاً تفاوتی ندارد که آیا شما فروشنده محصولات دیجیتالی هستید یا در زمینه فروش لباس و... فعالیت دارید حتی اگر یک آزمایشگاه تخصصی برای امور بهداشتی و طب سنتی دارید.

در همه این موارد و ده‌ها و هزاران زمینه کاری دیگر کافی است که شما با سایت بنگود ارتباط بگیرید و کارشناسان زبده ما در این زمینه راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند. بدون تردید این کار برای شما بسیار سودآور تر از سایر روش‌های موجود است چرا که در چنین شرایطی شما به کارخانه اصلی و فروشنده دسته اول دسترسی پیدا می کنید این مسئله باعث می‌شود بتوانید برروی قیمت ارزان مانور بدهید.

بنگ گود1

تصور کنید شما دارای یک فروشگاه اینترنتی هستید یا حتی یک فروشگاه در دنیا واقعی دارید که محصولات مختلفی را در زمینه کالای دیجیتال و موبایل به مشتریان خود عرضه می کند بدون تردید شما با سرمایه گذاری اندک می توانید یکی از مشتریان خرید از چین  باشید.

یوپین به عنوان یکی از شهرهای بسیار مهم چین که معمولاً بسیاری از تاجران ایرانی از این شهر خرید می‌کنند مورد توجه وارد کنندگان است شما می‌توانید کالاهای دیجیتال نظیر موبایل یا لوازم خانگی را از این قطب صنعتی کشور چین وارد کرده و سود قابل توجهی را نصیب خود کنید.

چنانچه شما محصولاتی را که از طریق تامین کننده خود در طول یک سال سفارش می دهید را یکجا از چین خریداری کنید مطمئناً قیمت تمام شده شما بسیار کمتر خواهد شد. حتی شما می توانید با ایجاد کمپین های تبلیغاتی و پایین آوردن قیمت مشتریان بیشتری را تشویق به خرید از خودتان بکنید تا محاسبات عرضه و تقاضا تناسب بیشتری پیدا کرده و شما بتوانید خرید تان را از چین انجام دهید.

آیا گمرک و هزینه‌های جانبی خرید از چین زیاد است

بدون تردید هزینه های گمرک در هر کسب و کار و فعالیتی که بر مبنای صادرات صورت می‌گیرد می‌تواند یکی از مهمترین هزینه‌ها و اصلی‌ترین هزینه ها در این زمینه به حساب آید. ما در سایت بنگ گود با توجه به ارتباطاتی که سال های متمادی در این زمینه با گمرک و رابطه مستقیم خود در چین ادارات و سازمان‌های مربوطه در ایران داریم ضمن آشنایی کامل با همه مقررات و قوانین اداری می توانیم قیمت نهایی را برای شما تا حدود بسیار زیادی کاهش دهیم، به نحوی که شما بتوانید نسبت به رقبای خود یک برگ برنده بسیار مهم داشته باشید و آن هم پایین بودن قیمت شما خواهد بود.

آنچه که مسلم است همه شرایط برای فروشندگانی که قصد دارند دامنه فعالیت خود را توسعه دهند فراهم است و در سایت فروشگاهی بنگ گود که به عنوان یکی از معدود سایت های فعال در زمینه خرید از چین و خرید از یوپین‌ به عنوان یکی دیگر از قطب‌های صنعتی این کشور مرجع خرید بسیاری از واردکنندگان ایرانی است می تواند اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما قرار دهد که بدون هیچ مشکلی تجربه خرید از چین را به یک تجارت پرسود و ارزشمند برای شما بدل کند.