شناسه خبر : 29150 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

وزیر اسرائیلی در مسجد زاید

پخش سرود رژیم صهیونیستی در جریان مسابقات قهرمانی جودو در امارات

بعد از سفر بنیامین نتانیاهو به عمان، شرایط برای عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشورهای عربی آغاز شد تا بازی آمریکا برای اجرای نقشه‌های بن‌سلمان آماده شود. روز بعد از سفر به عمان، وزیر ورزش اسرائیل نیز از امارات دیدن کرد و در ادامه در جریان مسابقات بین‌المللی جودو ابوظبی سرود رژیم صهیونیستی برای اولین‌بار در یک کشور عرب حاشیه خلیج‌فارس پخش شد.

بعد از سفر بنیامین نتانیاهو به عمان، شرایط برای عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با کشورهای عربی آغاز شد تا بازی آمریکا برای اجرای نقشه‌های بن‌سلمان آماده شود. روز بعد از سفر به عمان، وزیر ورزش اسرائیل نیز از امارات دیدن کرد و در ادامه در جریان مسابقات بین‌المللی جودو ابوظبی سرود رژیم صهیونیستی برای اولین‌بار در یک کشور عرب حاشیه خلیج‌فارس پخش شد. امارات پس از پخش سرود رژیم صهیونیستی در مسابقات جهانی جودو در ابوظبی، با دعوت رسمی از وزیر فرهنگ این رژیم برای بازدید از مسجد شیخ زاید، در عادی‌سازی روابط با اسرائیل از سایر کشورهای عرب حوزه خلیج‌فارس پیشی گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، وقتی سرود رژیم صهیونیستی برای اولین بار پس از قهرمانی یکی از ورزشکاران این رژیم در شهر ابوظبی پخش شد، این مساله باعث شادی بیش از حد مسوولان رژیم صهیونیستی و به ویژه «میری رگف»، وزیر فرهنگ و ورزش این رژیم شد که به همراه تیم جودو رژیم اشغالگر قدس به ابوظبی سفر کرده بود. نواخته شدن سرود و حضور وزیر فرهنگ و ورزش رژیم صهیونیستی در امارات یکی از آخرین اقدامات این رژیم برای نزدیک شدن به کشورهای عربی بوده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه خبری المیادین، امارات گامی جدید در مسیر عادی‌سازی روابط علنی با رژیم صهیونیستی برداشته است و این بار محمد بن‌زاید، ولیعهد امارات رسماً از میری رگف، وزیر فرهنگ و ورزش این رژیم برای بازدید از مسجد شیخ زاید بن‌سلطان در ابوظبی دعوت کرد.

رگف نیز با حضور در این مسجد در حالی که حجاب بر سر داشت، گفت: در این مسجد پیام محبت و دوستی وجود دارد، اینکه در اینجا باشم، افتخار بزرگی برای من بود. رگف در مسابقات جهانی جودو در ابوظبی نیز در کنار تیم جودو این رژیم حضور داشت و با قهرمانی یکی از ورزشکاران این تیم سرود رژیم صهیونیستی برای اولین‌بار در یک کشور عربی پخش شد. وزیر فرهنگ و ورزش رژیم صهیونیستی سال گذشته میلادی نیز در اقدامی تحریک‌آمیز با لباسی که تصویر قبة الصخره بر روی آن طراحی شده بود، در جشنواره سینمایی کن حضور یافت.

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها