شناسه خبر : 30108 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

باخبرگزاری‌ها (سیاسی)

 ایسنا: هادی خامنه‌ای گفت: هیچ‌کس حق ندارد دیگری را صرفاً به دلیل تفاوت فکری منحرف بداند البته ما باید مرز خود را با اباحه‌گری مشخص کنیم اما چنین هم نیست که هرکس در این دنیا با حرف و سخن ما مخالف بود بگوییم که منحرف است.

میزان: دادستان کل کشور گفت: برخی تصور می‌کنند به دنبال فیلتر کردن کامل فضای مجازی هستیم. اما بستن فضای مجازی معنا ندارد، زیرا فرصت گران‌قدری برای ارتباطات داخلی و خارجی است اما آنچه ما می‌خواهیم سالم‌سازی این فضاست.

ایرنا: معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت: در مورد برنامه جامع مشترک (برجام) باید حداکثر تلاش را به‌کار گیریم تا این برنامه حتی در شرایط غیبت آمریکا اجرایی شده و ایران نتایج مثبت ناشی از رعایت این توافق را از جمله در بخش اقتصادی، احساس کند.

ایرناپلاس: حسین مرعشی گفت مشکل اصلی ما ساختاری است؛ به‌ طوری ‌که ما تمرکز قدرت را هم در کشور داریم و هم نداریم. یعنی که برای مسائل امنیتی، تمرکز قدرت داریم، اما برای حل معضلات، توسعه و رفاه عمومی تمرکز قدرت نداریم.

فارس: سخنگوی وزارت امور خارجه ایران می‌گوید که با تعداد اندکی از کشورها روابط‌مان مطلوب نیست و البته مقصر هم ما نیستیم و اگر اختلاف‌نظری هم هست آماده‌ایم پشت میز مذاکره و مسالمت‌آمیز آن را حل کنیم.

فارس: مهدی چمران، رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: مسوولان به‌جای اینکه رو به آن‌سوی آب‌ها داشته و منتظر باشند که فلان وزیر خارجه و رئیس‌جمهور عهدشکن و وقیح چه می‌گوید، به این نیروی عظیم انسانی که با خلوص به صحنه آمدند، تکیه کنند.

ایرنا: حسینی همدانی، امام جمعه کرج در خصوص لغو سخنرانی رئیس مجلس در کرج گفت: آقایان برجام را خسارت ندانستند، اما لغو سخنرانی را خسارت می‌دانند، بنده در مقابل زیاده‌خواهی‌ها کوتاه نخواهم آمد.

تسنیم: ابراهیم رئیسی در واکنش به ادعاهای مقامات دولتی درباره ضرورت پیوستن به پالرمو و CFT گفت: برخی می‌گویند در این جنگ‌ها باید برای عدم بهانه به دشمن پیمان‌ها و کنوانسیون‌های آنها را عملی کنیم، چه کسی تضمین می‌کند که دشمن همچنان به دشمنی ادامه ندهد؟

ایسنا: مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در یک پیام ویدئویی که در صفحه فارسی وزارت امور خارجه آمریکا در توئیتر منتشر شده با طرح ادعاهایی بی‌اساس علیه مقامات کشورمان گفت که واشنگتن در حال بررسی موضوع حضور فرزندان برخی از مقامات ایرانی در آمریکاست.

ایسنا: وزیر اطلاعات با بیان اینکه «امروز ایران لبخند پیروزی بر لب دارد»، گفت: ملت ایران سختی‌ها و فشارها را می‌پذیرد و همچنین گرانی‌های ناشی از توطئه‌های دشمن را تحمل می‌کند، اما برابر دشمن زانو نمی‌زند.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها