شناسه خبر : 29807 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

باخبرگزاری‌ها (سیاسی)

دنیای‌اقتصاد: عبدالرضا داوری در توئیتی از احتمال کاندیداتوری سیدحسن خمینی در انتخابات ۱۴۰۰ خبر داد. او همچنین نوشت: اگر عدالت‌خواهان تایید نشوند رای ما سیدحسن خواهد بود.

خانه‌ملت: رمضانعلی سبحانی‌فر، عضو ناظر مجلس در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه درباره شائبه فیلتر اینستاگرام گفت: اگرچه برخی افراد غیرمسوول در این زمینه اظهارنظر کرده‌اند اما این صحبت‌ها دلیلی برای فیلتر این شبکه اجتماعی نیست.

ایسنا: نصرالله پژمان‌فر، نماینده مردم مشهد، گفت موضوع عفاف و حجاب را نمی‌توان تنها با رویکرد امنیتی حل کرد، بلکه باید متولیان فرهنگی در تقویت این باور نهایت تلاش خود را انجام دهند.

تسنیم: معاون سیاسی عقیدتی نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه آمریکا حوزه نفوذ خود را از دست داده است، گفت: ایران اسلامی در حال پر کردن این خلأ است و این موضوع به محل منازعه ایران و آمریکا تبدیل شده است.

ایسنا: علی مطهری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت که اگر موضوع حجاب به رفراندوم گذاشته شود اکثریت جامعه به آن رای خواهند داد.

میزان: محسنی‌اژه‌ای در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه احتمالش هست که خود شما رئیس قوه شوید؟ گفت: خیر. آنچه الان قطعی می‌شود گفت این است که قطعاً بنده نیستم.

ایلنا: محمدرضا عارف گفت: برخی یادشان رفته که چگونه بر سر کار آمدند. وزرایی که مدعی اصلاح‌طلبی هستند، هماهنگی مناسبی با فراکسیون امید ندارند.

میزان: وزیر کشور گفت: در حال حاضر موارد سوءاستفاده‌های اعتقادی، اخلاقی، جنسی، فرهنگی و اجتماعی در فضای مجازی وجود دارد و با نوعی ولنگاری در این فضا مواجهیم و هیچ نظارتی روی آن نمی‌شود.

خبرآنلاین: الیاس حضرتی گفت: آقای مهندس باهنر خبر داده‌اید که مساله حصر در سال ۹۶ به مرحله نهایی رسیده بود اما نامه آقای کروبی مانع آن شد. به ‌عنوان کسی که از ابتدای مجلس دهم پیگیر پرونده حصر بوده و ملاقات‌های متعددی را در این زمینه داشته‌ام، می‌گویم به نظر می‌رسد جنابعالی در جریان پشت پرده پرونده حصر نیستید.

خبرآنلاین: محمد هاشمی درباره شبهات مربوط به فوت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی گفت: در این زمینه ما هیچ‌گاه امکان بررسی نداشتیم؛ تنها آقای شمخانی در شورای عالی امنیت ملی جلسه‌ای تشکیل داده و بررسی‌هایی انجام دادند و در نهایت نتایج گزارش خود را به رئیس‌جمهور ارائه کردند.

میزان: علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو هیات‌رئیسه مجلس، از منتفی شدن استیضاح وزیر کشور در پارلمان خبر داد و گفت: فعلاً هیچ استیضاحی در دستور کار مجلس نیست.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها