شناسه خبر : 29810 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

باخبرگزاری‌ها (اقتصادی)

ایرنا: معاون اول رئیس‌جمهور گفت: خوشبختانه تاکنون توانسته‌ایم به میزان مورد نیاز نفت بفروشیم و به منابع مالی آن دست پیدا کنیم ضمن آنکه میزان صادرات غیرنفتی کشور نیز به اندازه‌ای است که با درآمدهای حاصل از آن می‌توان کشور را اداره کرد.

فارس: رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: سیاست دولت مبتنی بر امنیتی کردن مسائل اقتصادی کشور نیست، اما آنچه اهمیت دارد این است که در شرایط کنونی باید ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد بازگردد تا بتوانیم پاسخگوی نیازهای کشور باشیم.

ایسنا: محمد دهقان، نماینده مجلس گفت: بررسی بخشی از پرونده‌ها نشان می‌دهد از ۱۸ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰تومانی پرداخت شده دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار آن در بازار به قیمت آزاد فروخته شده است.

مهر: جبار کوچکی‌نژاد، رئیس هیات تفحص از سازمان هدفمندی در مجلس گفت: شش میلیون ایرانی خارج‌نشین یارانه می‌گیرند.

خبرآنلاین: معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: واحدهای پتروشیمی کشور راه‌های دور زدن تحریم را بلدند و شرایط بین‌المللی کنونی کشور خللی در فعالیت واحدها ایجاد نمی‌کند.

مهر: شاخص بهای تولیدکننده در ایران طی هشت ماه اول امسال به میزان 4 /34 درصد نسبت به دوره مشابه افزایش یافت.

خبرآنلاین: ارقام ذکرشده در پورتال خزانه نشان می‌دهد مجمع تشخیص مصلحت از ابتدای سال ۹۷ تا ۲۷ آبان مجموعاً ۳۵ میلیارد و ۵۳۳ میلیون تومان بودجه از دولت گرفته است.

خانه ملت: نمایندگان مجلس با ممنوعیت تبلیغ کالاهای خارجی دارای مشابه داخلی یا نمونه کالای ایرانی در رسانه ملی و عمومی موافقت کردند.

ایرنا: طبق آخرین گزارش‌های رسمی، آمار تحصیل‌کرده‌های بیکار با رشد 135 هزارنفری به بیش از 2 /1 میلیون نفر رسیده که اغلب آنها دارای مدرک لیسانس هستند.

فارس: دولت ممنوعیت واردات خودروهای خارجی دپو شده در گمرکات و مناطق آزاد را لغو کرد. طبق اظهارات مسوولان بالغ بر ۱۳ تا ۱۴ هزار خودرو در حال حاضر مشمول این مصوبه می‌شوند که امکان ترخیص آنها وجود دارد.

صدا و سیما: بر اساس اطلاعیه دادستانی تهران مدیرعامل موسسه ثامن‌الحجج به محرومیت از خدمات دولتی و تحمل ۱۵ سال حبس تعزیری با احتساب ایام بازداشت قبلی محکوم شده است.

ایسنا: عباس جعفری‌دولت‌آبادی، دادستان تهران گفت: پرونده شهرام جزایری که در یکی از شهرستان‌ها دستگیر شده بود، چند وقت پیش به صدور کیفرخواست منجر شد و این فرد در دادگاه بدوی به حبس نسبتاً طولانی محکوم شده است.

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها