شناسه خبر : 27853 لینک کوتاه
تاریخ انتشار:

بـا خـبـرگـزاری‌ها (اقتصادی)

تسنیم: هیات بازرگانی چای سریلانکا به بانک مرکزی این کشور پیشنهاد کرده که شرکت سیلون پترولیوم این کشور بدهی نفتی ۲۵۰ میلیون‌دلاری خود به ایران را از طریق صادرات چای به این کشور پرداخت کند.

خبرآنلاین: اسدالله عسگراولادی رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت: هر از گاهی خبرهایی در مورد احتمال خروج چینی‌ها از ایران و ترک قراردادهای همکاری می‌شنویم اما در تماس‌های مکرری که با سفارت چین برقرار می‌کنیم اطمینان خاطر می‌دهند که مشکلی برای همکاری وجود ندارد و چین در بازار ایران خواهد ماند.

مهر: احمد علیرضا بیگی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی خبر داد که طرح استیضاح وزیر اقتصاد با ۹۰ امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شد.

خانه‌ملت: رئیس مجلس گفت: نقدینگی ۱۵۰۰هزار میلیارد‌تومانی ربطی به مسائل هسته‌ای و ترامپ ندارد، بلکه اشکالات درونی اقتصاد ماست و البته هم این مشکل مزمن است. آنها گاهی هیاهو می‌کنند که ما مشکلات اقتصادی ایران را ایجاد کرده‌ایم در حالی‌که چنین چیزی نیست.

مهر: معاون مدیرکل صنایع شیمیایی وزارت صنعت با اعلام ثبت سفارش ۳۴۰ هزار تن کاغذ تاکنون گفت: تلاش می‌کنیم جزئیات نهایی از این ثبت سفارش‌ها را به اطلاع عموم برسانیم.

باشگاه خبرنگاران: محمودرضا حقی‌فام معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: به دلیل کاهش بارش و پایین آمدن سطح سدها میزان تولید انرژی برق‌آبی کاهش ۵۰‌درصدی داشته است. با توجه به افزایش دما و میزان مصرف، پیش‌بینی می‌شود خاموشی‌ها تا شهریور ادامه یابد.

خبرآنلاین: تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی سه‌ماهه سال 1397 و در مقایسه با سه‌ماهه سال گذشته حدود 3 /16 درصد افزایش داشته است.

خبرآنلاین: ولی‌الله سیف رئیس پیشین بانک مرکزی در خصوص اشکال جدید قاچاق در ایران گفت: علاوه بر قاچاق آشکار، اقتصاد کشور شاهد بروز مواردی است که از آنها به عنوان قاچاق پنهان یاد می‌شود، در این ارتباط می‌توان به پدیده کم‌نمایی صادرات یا بیش‌نمایی واردات اشاره کرد.

مهر: رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفت: ۴۰۰ پزشک در تهران داریم که همزمان با کار طبابت، در حوزه واسطه‌گری ملک نیز فعال هستند. همچنین بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ تن از بنگاهداران مسکن روحانی هستند.

ایسنا: در مرحله دوم اجرای استانداردهای ۸۵‌گانه خودرویی، خط تولید هیچ خودرویی متوقف نشد و سه خودرو جدید نیز مجوز ورود به بازار دریافت کردند.

ایسنا: رئیس انجمن واردکنندگان خودرو گفت: قیمت خودروهای وارداتی در بازار به طور میانگین ۲۰ تا ۳۰ درصد حباب دارد. 

دراین پرونده بخوانید ...

پربیننده ترین اخبار این شماره

پربیننده ترین اخبار تمام شماره ها